Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeserítő a férfiak hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserítő a férfiak hozzáállása a nőkhöz. Miért csak egy bizonyos réteget vesznek észre?

Figyelt kérdés

Az oldalon megszólaló férfiak 90%-a azt hajtogatja, hogy a normális nők mind foglaltak, egyébként is nőhiány van, még a rusnyáknak is Brad Pitt kell, de válogathatnak is, mert minden nőre mindig egy tucat férfi hajt.

Én úgy látom a környezetemben, hogy nagyon sok rendes, normális lány évek óta egyedül van, nem is nagyon érdeklődik irántuk senki. Sorban állást egyáltalán nem láttam még a lányok többségénél. Messze nem kell tökéletesnek lenni, ha egy férfi ápolt és van valami elképzelése a jövőjéről, viszonylag életre való (tehát nem kell mindent a feneke alá tolni és megoldani helyette), akkor már lehet esélye, de a nemlétező választék miatt ez az igény is soknak látszik.

Lassan már élőben sincs kedvem ismerkedni, mert tartok tőle, hogy olyanokkal akadok össze, mint akik az oldalon hajtogatják ezeket, vagy még rosszabbakat (a nők csak a pénzre mennek, csak eltartatni akarják magukat, közben csalnak össze-vissza, stb.).


2017. febr. 24. 18:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek veled Kedves Kerdező. Minel idosebb vagyok annal inkabb elmegy a kedvem az osszes ferfitol.
2017. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
25%

"nagyon sok rendes, normális lány évek óta egyedül van, nem is nagyon érdeklődik irántuk senki."

Erre csak mindig azt írom,egyetlen egyet valaki mutasson nekem a való életben végre,akkor elhisszük.

Soha senki nem tudott még mutatni,ezért ez csak vicc inkább. :)

Csak nem ez a valóság az a helyzet,ezeknek a lányoknak is le merem fogadni,kizárólag a jóképű,izmos,kihaénnem csávók kellenek...

2017. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
30%
en nem jarok szorakozohelyekre:) mivel a hobbim minden idom elveszi:) igy nem is talalok normalis nőt..33f
2017. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 LazyJones ***** válasza:
84%

Ha van korban hozzám illő, irányítsd hozzám bármelyiket az ismerőseid közül. Én nem futok el az ismerkedés elől, lássuk, ők is mernek-e próbálkozni ugyanezzel!


F35

2017. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
68%

Én meg egy rakat normális, nem nőket hajkurászó, értlemes srácot ismerek akik mellett igazából egyszerűen csak elsétálnak a nők. Nem rólam van szó, hanem tényleg sok a környezetemben levő srácról akiknek vagy soha nem volt még senkije vagy nagyon nehezen akad valaki aki érdeklődik felőlük.

Én megértem amit írsz és kérdezel, de a férfi oldalon is ugyan így vannak ilyen srácok akiket figylmen kívül hagytok. Menj fel mondjuk a Facebookra és szépen görgesd végig az ismerőseid között a srácokat és gondolkozz el, hogy hány olyan van akivel egyik barátnőd sem foglalkozott egy gondolat erejéig sem soha. Mondjuk nem árt, ha van pár száz ismerősöd, mert 50 ismerőssel hamar a végére érsz a dolgoknak.

2017. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
36%

ejj..nekem 8 éve megvan a párom, de amikor kerestem az alábbi szituk álltak fenn:

Felnőtt egyedül élő férfi, jól kerestem ill keresek de a legszakadtabb (15 éves, de tiszta rendezett átlag autó) mentem randizni.

Tiszta ruha, ápolt fogak, heti 1-2 edzés mondjuk ez nem látszódott rajtam, nem vékony de nem is kövér átlagos állapot. Logikusan nem hoztam azt fel, hogy van még 2 másik autóm, 2 idegen nyelven beszélek, és 30 saját beosztottam van saját vállalkozásban. Ezt nem tartottam fontosnak. Nem érdekel ha valaki pénzre megy, nem foglalkoztam ezekkel, nem is hajtogatom, és még kiábrándult se vagyok ill soha nem is voltam.


a nagy hibám az, hogy világosbarna haj és kék szem, ami 99%ban az idősebb nőknek jön be, ha egy 40es nőnek mosolyogtam egy irodában akkor 99%ban soron kívül intézett mindent..



Namost, a társkeresés ugy ment, hogy a neten keresgéltem, kb 2-300 nőnek kellett írni, abból lett 10 randi.

Ezt ismételtem 3x mire összejött egy teljesen átlagos de csinos lány, aki nem volt koszos!, van egy értelmes átlagos bárki által elérhető munkája...


tehát 30 randi, és 3x átlag 250 levél az 750 levél


kezded sejteni ? Én nem ábrándultam ki ettől a "hatásfoktól" de valljuk be ez csak a hozzállásomnak és a beállítottságomnak volt köszönhető.


Szóval nem csodálom ha sok férfinak tele van a micsodája már az ismerkedéssel.

2017. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
45%
4-es! Á, isten ments, hogy ők ismerkedjenek,vagy egy lépést is tegyenek ez ügyben, ők inkább otthon várják a rendes, normális férfit, értsd: Jó képű, kigyúrt, min. fél millás nettó fizetéssel. Egyébként biztos,hogy rengetegen próbálkoznak ezeknél a "nagyon rendes, normális" lányoknál is, csak ugye azok átlag férfiak, azok nem ütik meg a mércét, nem "rendesek".
2017. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
54%
Ez a sztori mese habbal. Érdekes, én az életben sokkal kevesebb egyedülálló nőt ismerek, mint olyat, aki kapcsolatban van. Sőt, 95%-uk kapcsolatban van. Az ilyen nők, mint akikről írsz, rég elkeltek.
2017. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%
Úgy ahogy írod Moonlight! Ne mondja már nekem senki,hogy egy átlagos megjelenésű nőnél nem próbálkoznak a férfiak,mert ez nem igaz, azért írtam direkt,hogy átlagos, mert gondolom a "Miért csak egy bizonyos réteget vesznek észre?" arra akart utalni,hogy minden férfinak csak és kizárólag a top10-es bombázó nők kellenek. Átlagos nőkért is megy a harc, pláne ha feldob egy kis sminket is. Emlékszem még kölyök koromban, 18 évesen mentünk diszkóba, előtte készülődés, le haver csajához, megvárni, amíg elkészülnek a barátnők, 15-16 éves lánykák, az egyiknek, aki a hétköznapokon egy egyszerű szürke kis egér volt külsőre, olyan optikai tuningot nyomtak,hogy kb. a padlón koppant az állam,amikor megláttam, és ez nem kozmetikában készült profi smink, hanem pár 10-en éves lány "otthoni maszatolása" volt. Úgyhogy megvan egy átlagos arc, átlagos testalkat, akkor akadnak kérők is, csak ugye ahogy korábban írtam,azok nem "rendesek".
2017. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A legrosszabb ***** válasza:
53%

A világ legnagyobb kamuzása:


"... nagyon sok rendes, normális lány évek óta egyedül van, nem is nagyon érdeklődik irántuk senki..."


A világ második legnagyobb kamuzása:


"Sorban állást egyáltalán nem láttam még a lányok többségénél..."


A világ harmadik legnagyobb kamuzása:


"... ha egy férfi ápolt és van valami elképzelése a jövőjéről, viszonylag életre való, akkor már lehet esélye..."


Mondd, nem érzed, hogy csak provokálni akarsz? Szánalmas, amit ti nők össze vagytok képesek hazudozni a saját nemetekről. Rohadtul nem így látja a férfiak többsége. És mellesleg az hogy lehetséges, hogy én meg elképesztően sok tök normális, tök életrevaló, tökre humoros, 20-30 közötti magányos srácot látok? És ez hogy lehet? Vajon hogy? Menjetek ti a francba...

2017. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!