Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A partneremnek azt mondta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partneremnek azt mondta, hogy bejönne neki, ha felöltöznék ilyen kislányosan, szerintetek megcsináljam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez mennyire számít betegesnek (nyilván nem iylen ovis korú kislányosra gondolt, de akkor is)...

Az egész poénkodásból indult, mert nagyon kicsi vagyok (157cm)és poénkodtam, hogy az Aldiban konkrétan a gyerek ruhák között árulják a méretemet...erre poénból kérdezte, hogy akkor ő most pedó? Mondtam neki h hát ezek szerint...és h majd legközelebb vmi kislány ruciban megyek át hozzá...erre komolyan vette és mondta h lehet h ez beteg de lehet bejönne meki...

Szerintetek inkább nem kéne erősíteni benne ezt a hajlamot, vagy nem gáz mert ez csak ártatlan fétis?


2017. okt. 18. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom h wz gaz lenne vegulis ami a ruha alatt van az a lenyeg :)
2017. okt. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Teszteld le! Menj át hozzá fehér blúzban, kisszoknyában, két copffal :))
2017. okt. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül korra vonatkozhat ez a fétis hanem hogy kislányosan aronyos leszel.
2017. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs ezzel. Kell a játék a szexhez, akkor lesz igazán élvezetes.
2017. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
A pedofil fogalmanak nem az eletkorhoz van koze, hanem a nemileg eretlen jegyekhez, vonasokhoz. Gondolom van melled es csipod, noies. Ha igen es nemileg erett vagy akkor az kizarva.
2017. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg 14 felettiekre izgul addig nincs pedofília.
2017. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 jól mondja.

Ez annyira pedofil, mint amennyire kacsacsőrű emlős madár. :D

Tedd meg neki. Ha bejön van egy izgalmas szerepjátékotok. Feldobja a dolgokat. És ha meg teszed a szemében te leszel a jó fej csaj, és értékelni fogja. Vesztenivalód nincs. :)

2017. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok köszi szépen :)

Van egy átlátszón ingem barátnőmtől kölcsön, amin ilyen kis fagyik vannak és alul megkötős. Ha azt felvenném plusz fehér csipkés franciabugyi meg szoknya, két copfba fogott haj szalaggal az úgy elég kislányos? :P

2017. okt. 19. 19:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy tökéletes. :) Szerezz még egy nagy színforgós nyalókát is. :)
2017. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nagybotos ***** válasza:
100%
Aranyos lennél. Ugyan már pedofítia! Játssz! játsszatok! Ő nem tréfából kérte, hogy kislányosan menj, ez őt izgatná. Semmi se múlik ezen. Én férfi vagyok, nekem is NAGYON bejönne. F
2018. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!