Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg önzőnek kéne éreznem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg önzőnek kéne éreznem magam hogy 5-ször több orgazmusom van mint a páromnak? 22/L

Figyelt kérdés

Mikor a barátnőimnek meséltek ők tökre ledöbbentek, azt mondták szerintük önzőség ez a pasival szemben!


Mikor a barátomnál rákérdeztem, ő viccesen azt mondta, h szerinte is kicsit önző vagyok! De nevetett és hozzátette h csak viccelt, és neki így rendben van. De kicsit elbizonytalanodtam.. ő nagyon sokat kényeztet az ágyban és nem szeretném ha úgy érezné h elhanyagolom!


De a szex nálunk úgy néz ki, h orálisan kényeztet amitől elélvezek, utána szex közben 3-szor is elélvezek. Ő pedig csak egyszer. És van h azután, vagy aznap, mégegyszer megkívánom, és kényeztet kézzel v szájjal..


2017. okt. 18. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én szégyenleném magam, ha nem élvezne többször az asszony mint én. Szóval ne aggódj, jó ez így. ;)
2017. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is pontosan így vagyok. Nem érzem magam önzőnek inkább szerencsésnek. A barátnőid irigyek 😊
2017. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem az. Napi self-hype pipa? Ok, akkor jó éjt beléd! :)
2017. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy baromság!

Előre mondom 50-es pasi vagyok. Úgy 40 lehettem amikor volt egy 20 éves barátnőm. Hatalmas orgazmuskészséggel rendelkezett, jól összeillettünk na... Ő volt, hogy 15-ször 20-szor élvezett el, amire én egyszer. (nem volt soha korai magömlésem) :) és imádtam. Ha egy pasi tudja mi a jó egy nőnek, akkor miért ne lehetne neki minél többször örömet szerezni? Én mint mondtam megőröltem ezért a tulajdonságáért, öröm volt neki örömet szerezni és látni mennyi re jó neki.Ez persze engem is inspirált, (naná) és sorozatjövő meg sosem voltam.

Tehát jóóóóóóóóóó ez így!

2017. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
#4 vagyok, bocs az elütésekért.
2017. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát akkor tanuld meg a pasidat elélveztetni ötször :) Ez egy érdekes kihívás és teljesen új élmény lesz a pasidnak. Nem lehetetlen.
2017. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak a szokásos "irigy barátnő próbálja porig rombolni a barátnőjét" jelenség.

Most nehogy azt mondd, hogy komolyan megfordult a fejedben, hogy ez önzőség lenne?

Ad1. sem te, sem párod nem tehet róla, hogy melyikőtök hányszor megy el.

Ad2. Mégis szerintük mi a francot kéne tenned? Mielőtt elmennél, elrúgni magadtól a pasidat, és kiverni neki, csak hogy ne menj el többször, mint ő? Gondolj már bele, mekkora baromsággal hozakodtak elő...

2017. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Atya világ! Mi lenne velem ha a barátnőm elvárná hogy 5-6 orgazmust produkáljak szex közben? Mert neki rendszeresen ennyi van. Kipurcannék.

Ha reggel szexelünk akkor tuti hogy nem élvezek el mert kell az energia, az orgazmustól meg totál kipurcanok. Az esinél meg csak akkor ha azt mondja hogy elég.

2017. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod simán meg lehet csinálni.Én átlag 5-6-ot összehozok egy nőnek egy 20 perces aktus alatt! Nem olyan nehéz az 🤗
2017. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ez a normális. Nekem úgyis az a lényeg hogy a partner minél jobban meg legyen elégedve. Nekem meg elég az az 1 de akkor kirepülök a tetőn mint superman
2017. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!