Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a páromnak ilyenkor nem áll fel?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk pl kint vagy strandon akkor mindig érzem hogy feláll neki, viszont amikor az ágyban akkor nem mert izgul.


Próbálok vele halkan finoman beszélni, nyugtatgatni, sosem mondanék iylemsit hogy pl. "jaj istenem" meg ezek, nagyon nyugtatni próbálom, de sajnos voltak rossz élményei is korábban más lányokkal, és nem tudom hogyan tudnám elérnni hoghy el tudjon végre lazulni ha az ágyban vagyunk...


2017. okt. 16. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát amikor akciókész rángasd el valahova, azt talán ha látja hogy nem volt probléma talán megnyugszik és utána bármikor a rendelkezésedre áll. Bár nem értem én ha tehetném mindig szexelnék. Volt már erdőben, vonaton, volánbuszon :) házi buli után amikor mindenki aludt a szobában (legalább is azt hiszem) az anyós ágyában, strandon hát nem is tudom hol

Hát én tényleg egy perverz állat vagyok.

2017. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem csak adj neki több időt amíg feloldódik mert szerintem szólnia kell még azt hogy vagy neki vagyis azt hogy van valakije... Gondolom a teljesítési kényszer zavarhatja

Ezt csak az idő tudja megoldani hiszen nem vagyunk egyformák

2017. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is hasonlo helyzetbe voltam :) amikor a baratnommel strandon vagy barhol mashol voltunk nem birt lealni a cerka... viszont amikor az agyba voltunk sehogy sem akart... nem jottunk ra miert volt... de egyszer ittunk es ugy feloldodott a hangulat es minden sikerult azota ejjel nappal :)👌👈
2017. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van akinek arra álla cerka, ha megalázzák, leszidjak, kinevetik a ferfiassagat. Egy próbát megér a dolog nem?
2017. okt. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Idő és türelem. El kell hinnie, hogy akkor és most nem muszáj dugnia. Pettingeljetek, minden " kényszer" nélkül. Amikor érzitek, hogy kemény, vagy már orgazmusközeli, akkor fogjátok be egy kicsit, és ezt ismételgessétek. Menni fog ...
2017. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
....DUGJÁTOK be egy kicsit...
2017. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem mindig fel tud állni a farkam :D
2017. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De furcsa...nem voltak "válassz inkább engem" válaszok, csak segítőkészek...
2017. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!