Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretem, ha hozzáérnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, ha hozzáérnek a hajamhoz. Ez okozhat "gondot" párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem szeretem.Nyilván nem a hétköznapi helyzetekre gondolok,ahol könnyen elkerülhető a dolog,de például szeretkezés,vagy éppen orális szex közben?


Minden mást szeretek, bár a simogatásért sem vagyok oda,de azt valahogy "elviselem".

A hajamhoz viszont nem érhet senki,csak én.

Az is "nehezíti" a helyzetemet,hogy nagyon szép,hosszú,dús hajam van,biztos amolyan "simogatni való".



Orális szex közben ez mennyire lehet zavaró,hogy a férfi,például miközben szopom, nem érhet a fejemhez?



N.


2017. okt. 19. 16:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez okozhat gondot. Engem nagyon zavarna, mert imádom simogatni a csajok buksiját amikor cumiznak.
2017. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen, sokaknál gondot fog okozni, de vannak férfiak, akik számára nem olyan fontos az érintés. Ilyet keress!
2017. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
majd megszereted
2017. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy pont az orál résznél lesz baj. Az én párom pl csak úgy kedvességből megsimizi a buksim,vagy ha az ölében ülök,esetleg mikor fekszünk és tv-zünk akkor is,mert kifejezi a szeretetét. A szexuális rész meg hab a tortán. Itt igazából egy szintén kevés érintést/simizést igénylő pasit kéne,hogy keress.
2017. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ige,de nyilván ezt nem lehet úgy keresni,hogy: szia,ugye nem szeretsz hajat simogatni ?


Ez egy olyan dolog,ami akár csak hosszú hetek,hónapok után derül ki,amikor már nagyon benne vagy a másikban érzelmileg.


Úgyhogy ez a "szűrő" nem alkalmazható.

Ráadásul társat nem keresni kell, hanem élni az életet és amikor rád talál egy épp arra "kóválygó",akkor nyitottnak lenni és élni a lehetőséggel.

Én nem az a kategória vagyok,aki keres,pláne nem különféle opciókkal.



Úgyhogy ez a rész nem annyira életszerű.

2017. okt. 19. 17:18
 6/25 A kérdező kommentje:

" de vannak férfiak, akik számára nem olyan fontos az érintés. "



Nem azt írtam,hogy egyáltalán,sehol nem szeretem,ha megérint..Van a hajamon kívül millió rész,ahol megérinthet..

2017. okt. 19. 17:20
 7/25 A kérdező kommentje:

4-es :

detto...

tv nézés közben van még annyi bőrfelület,ahol megérinthet..miért pont a haj?

ha már csak a hátamat,karomat,combomat,akármimet simogatja,akkor azzal már nem fejezi ki a szeretetét?

Próbálom érteni a logikát...

2017. okt. 19. 17:22
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én se szeretem, sőt, a nagyon nagy ölelgetést, simizést sem. pedig lány vagyok, de nem vágyom rá. Párom totál elfogadja. Nálunk inkább én szeretem ha "csinálhatom". Pl én a pocakját szeretem nyomogatni meg fogdosni :D Nem duci, de van egy kicsike neki, és nagyon aranyos :D

A megfelelő partnerrel minden megfelelő lesz. Hidd el.

2017. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

8-as:

nálam is ez van. Hogy én ugyanakkor nagyon-nagyon szeretek kényeztetni,simogatni,nagyon-nagyon-nagyon.Az például annyira jó érzés..a másikat cirógatni..jajj,most belegondoltam :)))Kb.úgy néz ki,hogy ami én úgymond nem igénylek,azt a páromon duplán kiélem :)

2017. okt. 19. 17:26
 10/25 A kérdező kommentje:
*amit
2017. okt. 19. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!