Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 30-40 Milyen érzés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40 Milyen érzés? Miért volt?

Figyelt kérdés

Sétáltunk egy férfival..jól elvoltunk..

Aztán leültünk egy padra,és elkezdtünk csókolózni..És ő elkezdte a nyakamat is folyamatosan csókolgatni,és a mellemet fogdosni..ruhán keresztül.

Aztán amikor indultunk vissza,mindig 3 percenként megállt megcsókolni.

És mindig az altájához húzott.

Aztán megkérdeztem hogy kíván e..azt mondta igen..kérdeztem hogy én ezt miből láthatom..mondta hogy a szeméből,hangjából..kérdeztem hogy másból?

És akkor a kezemet a farkához vezette..éreztem..De nem tudom hogy mennyire volt kemény.

Izgató a férfinek ha a nőt oda húzza magához alul szorosan?

Mennyire kívánhatott?

És milyen érzés a férfinek,ha nadrágon keresztül érnek a férfiasságához?


2017. okt. 20. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Izgató is lehet, gondolom kívánt, nem rossz érzés
2017. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem izgató, ha a farkához húz. Nem, egy cseppet sem izgató, ha a farkához érsz. Hány éves vagy? 10?
2017. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de én nem így csinálnám. Én magamhoz ölelni szeretem a lányt, simogatni a hátát, oldalát, fenekét, combját. Intimebb dolgok csak úgy nem mennek rögtön. Meg ez a csókolózás is, már intimitás kell hozzá. Mert nem a párod, úgy kezded, "Sétáltunk egy férfival", így hirtelen soknak tűnik. De kinek mi jön be. (Bár azt is jó lenne tudni, hogyan ismerkedtetek meg, miért sétáltatok, mióta ismeritek egymást.)
2017. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt komolyan kérded? nagyon sz.r érzés.f
2017. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen érzés? Olyan, mint egy fáradt, de lelkes lepkének a tavaszi esőben megbújni egy egy illatos rózsa szírmai között.

Miért volt? Ez egy jó és fontos kérdés. Örülök, hogy volt bátorságod feltenni. Nagyon egyszerű okai vannak, ilyen az élet, ne agyalj rajta csak éld meg.


És milyen érzés a férfinek,ha nadrágon keresztül érnek a férfiasságához? Olyan érzés, mint amikor kimegyek este vizelni, előveszem a robusztus jószágom és épp mondanék neki egy-két jó szót, akkor észreveszem a magányos csillagokat az égen, megrendítő a látvány, szavakkal leírhatatlan, de kicsapom a maradék, és mosatlan kézzel felcsapom a zongorát, és Liszt Ferenc jut eszembe, a Tavasz c. Zongoradarabja, amikor minden áletteltibbé válik, az a nyüzsgés, a hangyák, a méhek, a madarak...a téli egyhangúságból a természet színponpába öltözik, piros,zöld,kék,fehér,barna,lila...és az illatok, ami a levegőben árad egy lepke megrebbenő apró szárnya felkavarja alig észrevehetően és a nő rászorít a kezével a péniszeimre és felébredek.

2017. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó érzés lehet, de én pl. távolságtartó vagyok, így vagy nem engedném, vagy nem így engedném.

Tutira, hogy kívánhatott, de lehet, hogy csak arra...

Egyszer láttam egy filmben, hogy a nő a lábával érintette meg a hapsi műszerét, az szerintem sokkal izgatóbb.

2017. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!