Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerető viszonyban vagyok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető viszonyban vagyok egy tőlem idősebb nővel. De nem tolja picit túl?

Figyelt kérdés
Annyi a problémám, hogy szerintem túlgondolja a lebukást. Csak késő esete mehetek hozzá (ez nem gond, mert akkor nincs otthona faszija), de akkor is meg kell kerülnöm a házat, és hátul bemászni a kerítésen. Kifelé szintén. Ha összefutunk az utcán, akkor totál levegőnek néz, nem is köszön. Vagy minden szerető viszony ilyen kommandó jellegű, ha a nő foglalt és idősebb? Nincs rutinom, szóval ezért dobtam fel a kérdést.
2017. okt. 21. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Jó nagy paraszt vagy. Betyárbecsületről még nem hallottál?
2017. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Piros pacsi az elsőnek.
2017. okt. 21. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálja túl. Igaza van, muszáj ennyire vigyázni.
2017. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Figyu ha faluban laktok ak jogos a ninjutsu mert tönkre teheti az életét. Én is voltam ettől bonyolultabb sex kapcsolatban. Családtagok emlegettek kettőnket h milyen jól elbeszélgetünk a nő és én. Szal volt mikor több hét nem találka után úgy futottunk össze hogy többen voltunk ak nem is köszöntem oda semfordultam. Ez ilyen. Ilyenkor nem arra van szükség h cseverésszetek. Hanem a leplezés. Így szakszerű és így izgi. Barátkozz meg ezzel és így élvezd a kapcsolatotokat. Ez nem közös élet, de közös élmény
2017. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzás. A környéken tudják, hogy ott laknak, tudják, hogy foglalt, innentől fogva bárki meglátja, hogy este egy ideges srác megy fel a nőhöz és elújságolja a pasinak, akkor nem tudom mit szólnál, ha "elbeszélgetne veled".

Illetve ha találkoztok, akkor sem jó dolog, ha bárki megtudná, hogy egyáltalán van kapcsolatotok egymással, netán úgy nézne rád, vagy te rá, hogy abból levágná bárki is, hogy van köztetek valami.

De ha ennyire gáz neked, akkor miért nem egyedülálló nővel vagy együtt? Ez az ára, ha valaki másé kell...

2017. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Mert ameddig nincs barátnőm, addig hozzá szeretnék tartozni mint szerető, mert nagyon tetszik mint nő :) Szerinte tanulnom kell az elővigyázatosságot, mert még fejben félig gyerek lehetek... :S

2017. okt. 22. 10:49
 7/10 anonim ***** válasza:
ő ilyen. gondolom fél a lebukástól. szűk közösségben éltek? mert falun általában nincs titok, ott aztán szárnyal a pletyka. vagy zűrös a férje és nem akar blamát.
2017. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy nagyvárosban élünk, csak ő a kertvárosi rész közepe-széle felé, én meg a központban a panelban.
2017. okt. 23. 08:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet elég komolyan venni a lebukásveszélyt. Nagyon komoly következményei lehenek - elsősorban rá. Tartsd be a szabályait, akkor nem fogja magát agyonidegeskedni. Ő lehet, hogy picit még aggódósabb is az átlagnál, de ezzel együtt ő az, aki neked kell.
2017. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kiskoromban faluban laktunk édesanyám egyik nap kézenfovva kisérte hsza az eggyik ismerősünk mert anyámnak kiment a bokája és egyből ráfogták hogy biztos tőle születtem én


Ennyit a falusi emberek felfogásáról

2018. ápr. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!