Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Katéteres erényöv meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katéteres erényöv meddig maradhat a páromon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy bár van már erényövünk, az nem katéteres, és volt, hogy egy egész héten át viselte a párom, viszont kíváncsi volt arra, hogy vajon milyen lehet egy katéteres fém erényöv. Úgyhogy vettünk kettőt, ilyeneket:

[link]

[link]

Van az az érzésem, hogy nem egészséges az, ha rajta maradna huzamosabb ideig, például egy napig. Alapos fertőtlenítés és síkosítás mellett ez legfeljebb mégis mennyi ideig maradhat rajta biztonságosan?


2017. okt. 22. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát, én csak annyit mondok. A férfi katéter felhelyezése orvosi kompetencia. Nem ápolói, nem MSc-s ápolói, orvosi.

Illetve, fölöslegesen SOHA nem adunk katétert. Katétert 2 ember helyez fel, gondosan betartva az aszepszis, antiszepszis szabályait, steril gumikesztyűben.

Majd aztán ha lehervad a kicsikekukeszka, utólag ne picsogjatok :)

2017. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyunk a veszélyeivel és vállaljuk a kockázatot ennek ellenére is.
2017. okt. 22. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Akkor viszont, áldásom rátok. Csak ne spóroljatok a betadine-nal, csúsztatóval, rendes steril, csomagolt gumikesztyűt használjatok. Steril, műanyag csipeszt is lehet kapni patikában, ne spóroljatok semmin.

Nem azért írom mert én benne vagyok az ilyen szexuális dolgokba, csak ápolónő vagyok.

2017. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor, mint ápolónő, biztosan tudsz valamit arra is mondani, hogy meddig maradhat fent.
2017. okt. 22. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Illetve, ha már választ is adjak. Katétertől függ. Átlagba egy katéter 7-10 napig lehet bent. Ez katéter fajtájától függ. Van ami akár 14 napig is benne lehet.
2017. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat és a tanácsaidat!
2017. okt. 22. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha valami, szakmaibb dolog érdekelne még, bátran írjatok privátot, csak ne baccátok el, mert sérüléshez, fertőzéshez vezethet.
2017. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!