Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élnek a legártatlanabbna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek a legártatlanabbnak tűnő pasik olyan sötét magánéletet?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy azokról a férfiakról derülnek ki a legsötétebb titkok, akiket amúgy kis nyámnyilának, nőket kerülő típusnak ismertem meg. Hivatásos lányhoz járnak, minden buliban sokat isznak, éjszakába nyúlóan buliznak itt-ott. Sok számomra belevaló férfi sem csinál ilyeneket.
2017. okt. 23. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mondta valaki, hogy ilyenekkel ismerkedj? Mindig vannak árulkodó jelek.
2017. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért sötét magánéletnek se nevezném, ha valaki bulizik és prostihoz jár. Kicsapongó, de nem sötét.
2017. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legsötétebb titkok xD
2017. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

- nekem úgy tűnik, hogy ezt te csak városi legendákból szedted össze (az ismerősöm ismerőse...)

- teljes általánosítás

- ha jó emberismerő vagy, akkor rájössz, hogy akik nagyokat mondanak, azoknak megvan az oka, hogy miért csinálják, akik pedig hátrahúzódnak és titkolóznak, azoknak is meg van az oka rá.

2017. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért mert nekik ez jutott? Nem "macsók", esetleg alacsonyak, vékonyak. Nem olyan az arcberendezésük amilyen a többsegnek kell, hanem mondjuk kedves.

Így nem jut nekik csaj, így prostizni járnak.

Bár az több mint a semmi, de nem az igazi.

Titkolózniuk is kell.

Ezért isznak is...

2017. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a "menő" férfiak nem vedelnek buliban, mi? :D Na eeeeeeeez jó poén volt. Ők még inkább vedelnek.


Bár engem besorolnál "nyápic"-nak, de ilyen titkaim nincsenek. Van helyette más, de kinek nincs? Mindenkinek van valami "sötét folt" az életében valahol, max. nem tudsz róla. Még az önjelölt szentlelkeknek és az ilyen "Ned Stark" szerű becsületlovagoknak is.

2017. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Mért van az hogy a szakácsok pedofilok? Az egyik ismerősöm szomszédjának a haverha szakács és szereti a fiatal lányokat.

Ez a kérdés kb ilyen.

2017. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!