Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik voltatok rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik voltatok rendes prostinál, hogyan éltétek meg, milyen volt?

Figyelt kérdés

Rendes prosti alatt a rosszlányokon és más hasonló oldalakon hírdető lányokat értem. Nem az útszéli roma csajokat.

Milyen élmény volt így egy teljesen ismeretlen nővel a testiség?

Ha a szüzességeteket vesztettétek el így az is érdekelne, hogy jó érzés-e, semleges vagy rossz ilyen nővel.


2017. okt. 23. 14:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

#8:

Ronda férfinek nem lehet barátnője.

2017. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%

6. Ez nem szarság, hanem igazság. És jó lenne, ha te is elgondolkoznál rajta. Miért kell ide süllyednünk? Adózatlan jövedelemre tesznek szert az ott hirdetők, az oldal üzemeltetői pedig a prostitúciót segítik elő, és ezt szextárskeresőnek álcázzák. Remélem, hoznak egy törvényt, ami mellett ez már nem működhet. De remélem, adózol az ott hirdetők helyett Te is.

Egyébként, ha kicsit is tanulmányozod az oldalt, rájössz, hogy az nagyon nem úgy van kialakítva, hogy neked, aki el akarsz menni valakihez, jó legyen. Most csak egy példa, a negatív értékeléseket nehezebb megnézni, mint a pozitívat. Tehát arra megy ki, hogy elszedjék a pénzed, és a rossz értékeléseket ne vedd észre. Érthetetlen, miért kell annyira elrejteni a negatív értékeléseket, ugyanúgy lehet a pozitív értékelés is kamu. És ez utat nyit a hirdetőknek, hogy bármit megengedjenek maguknak a látogatóikkal szemben, feljelenteni úgyse tudod.

És ott van, hogy "Most hívj, felveszem a telefont. Felvette? Igen/Nem". Ha nem-re kattintasz, mi történik? Ugyanúgy semmi. Ha mindenki a nemre kattint, mi történik? Semmi.

Ennyit erről. A pénzedre utazik az egész oldal, mindezt egy legális álca mögé bújtatva. Tudod, 10-15 ezerért egy normális, kulturált helyen a segged kinyalják, itt meg ki vagy szolgáltatva nekik teljesen. És mondom, prostikat futtat az oldal, és azt sem lehet bizonyítani, hogy nem az oldal tulajdonosa futtat néhányat. Tehát maffia az egész!!! És ezen jó lenne, ha elgondolkoznátok, és nem hirdetnétek itt őket minden nap a kérdéseitekkel!!!

2017. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Nekem jóvolt.
2017. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

8 Köszi a tartalmas választ. Nem vagyok lepukkant egyáltalán. Nem nézek ki rosszul, adok magamra. Sportos, magas vagyok. Tutyimutyi félős sem.

Ilyen probléma biztosan nem lenne, hogy elküldene.


A szex társkereső oldalakkal az a baj, hogy 6000 férfire jut 500 nő. Szinte esélytelen összeszedni bárkit is. És többnyire párok keresnek ott párokat vagy férfit harmadiknak. Én nem akarok ilyen párkapcsolatokba "beszállni".


Nekem nő kell a szükségleteim valamilyen szintű kielégítésére. Barátnő projektet mondhatni feladtam, az nekem nem megy. Alkalmatlan vagyok rá.

2017. okt. 23. 15:09
 15/22 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel, hogy adózik-e vagy nem. Nem vagyok és sem NAV-os sem vámos. Mindenki gazdasági résztvevő pénzt akar tőlünk elszedni. Mit gondolsz, az új ájfón 300 ezer forintért nem pénzlehúzás?

Azért nem sír senki, hogy egy darab fémet egy kijelzővel százezrekért vesz meg a fél világ.

Engem az érdekel, hogy általánosságban élvezhető-e egy ilyen szolgáltatás vagy teljesen kiábrándító, rossz élményt nyújt.

2017. okt. 23. 15:20
 16/22 anonim ***** válasza:
Igazából én élveztem hogy ott voltam, voltam 2nél is bár hiába kedves volt mindkettő kicsit azért meg voltam illetődve, így nyilván nem hoztam ki a helyzetből mindent amit lehet. Amit nyújtottak az kellemes volt de végezetül kidobott pénznek éreztem amit otthagytam
2017. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Én szüzességet mentem elveszíteni.Összességében nagyon jó volt,de előtte sokáig gondolkoztam rajta.A nő akinél voltam rendes,aranyos volt és kezdeményező típus.Arra emlékszem,hogy izgultam és meg voltam illetődve egy kicsit.

22/F

2017. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
jópárnál jártam. Kettővel volt elképesztően jó az együttlét. A többi semmi extra, sima dugás és kész. Volt aki át akart verni és volt olyan ahol az ajtóban visszafordultam.
2017. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én csak telefonon beszéltem velük de azért nagyon jó kedvesek voltak.
2017. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkitől!

Valószínűleg nem megyek én el soha ilyen nőhöz. Több dolgot keresek én mint amit egy ilyen adni tudhat. Egy barátnőt nem tud pótolni.

De érdekes látni, hogy egy ilyen férfias témában viszonylag egész nyugalomban összejött két oldalnyi komment.

2017. okt. 23. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!