Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év körüli lányok illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok illetve fiúk valami tanács? (nyomasztó helyzet)

Figyelt kérdés

Van egy lány, nevezhetjük már talán a barátnőmnek. 3 éve ismerjük egxmást és 1 éve nyitottunk egymás felé. Kb 2 hónapja szexelünk és nem tudom eljuttatni a csúcsra!!!!! Egyszer-kétszer maximum. Maximálisan odafigyelek, közben is megkérdezem tőle, hogy neki jó-e és hogyan szeretné. Mindig azt mondja, hogy jó stb. Most megkérdeztem tőle és csak annyit mondott, hogy több elő játékot szeretne és neki ez amúgy is nehezen megy.

Ti mit tanácsolnátok még?



2017. okt. 12. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Maximális türelem és odafigyelés.De lehet, hogy mindezek ellenére egyszerűen a szexben nem illetek össze.
2017. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még több előjátékot..
2017. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne kerdezgesd, engem iszonyatosan zavar ha valaki nem jön ra a viselkedesembol vagy a hangombol h jó e a dolog vagy nem.. elojatek alatt én azt érteném h szavakkal húzd fel nagyon az agyat, majd ha benne van a játékban utána folytasd az egészet cselekedetekkel... meg lesz a hatása ha ügyes vagy:-) ha emg nem akkor pedig mindenhez két ember kell te megtettel mindent ha béna hozza a csaj akkor az már nem a te reszed!

21N

2017. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+ Ő tesz azért h maganak jó legyen vagy varja a csodát tart karokkal és lábakkal?
2017. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem nagyon tesz....próbál ellazulni ennyi
2017. okt. 13. 06:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, hátha "csak" ennyit csinál, ne csodálkozz, a szex nem úgy működik, ogy egyik fél belegebed, hogy a másiknak is jó legyen, az meg csak fekszik és várja a sült galambot.


Nevetséges.

2017. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több előjátékot!
2017. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!