Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden (perverz) szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden (perverz) szexuális vágyatokat ki tudja elégíteni a párotok?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan, amire azt mondja, hogy ezt már nem, és ettől frusztráltak vagytok, hogy nem kapjátok meg.

2017. okt. 24. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Mindent megéltem már. De ha lenne valami,amit nem kapnék meg,az sem okozna semmit. Gondolnék rá,fantázia szintjén és ennyi.
2017. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
En mindent mwgkapok a paromtol hala isten :) egyforman perverzek vagyunk :) 26N
2017. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Mindent amit szeretnék. Mi ezen a szexualitás szinten nagyon kompitibilisek vagyunk,egyformán perverzek. Örülök,hogy rátaláltam.
2017. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt. Valamiért én nem mertem kezdeményezni. Bizalomhiány...
2017. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, és hím.
2017. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Amit kell, azt megkapom a páromtól, néha többet is mint amit többi "rendes, átlagos lány" megadna, viszont vannak másoknak alap dolgok, amiket viszont nem akarja csinálni, mert nem szereti. El tudom fogadni.

Persze lehet, hogy az ember kicsit frusztrált azért, mert valami "alap" dologra a párja nem nyitott, pedig ő álmodozik róla, ez nálam is megvan, de őszintén semmi olyan egetrengetőről nem beszélünk, amit mással nem lehetne pótolni.

2017. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Jaj kérdező, ne már!!

Ezen az oldalon köztudott h minden nő tökéletes kapcsolatban él és hatalmas orgazmusaik vannak a nap 24 órában, elég, ha a tökéletes barátjukra gondolnk.

2017. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. N
2017. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindent, ami eszembe jut, de ez természetes. Ő életem párja, nem pedig egy szolga. Én így szeretem. Örülnék a többes szexnek, de sajnos abban nincs benne. f
2017. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!