Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy megláttatok valakit és nemtudtátok megfogalmazni hogy miért, minek de ő a legkülönlegesebb ember, talán ő az igazi, ha volt nektek ilyen hogy alakult a történet?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Fél év friendzone, aztán egy év szünet, még fél év friendzone. Most pedig már látni se bírom, azok után, amiket leművelt szociálisan.
2017. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ilyen, hogy egyetlen igazi pár. Sok ember lehet egy ember "igazi párja", sok ember ki tudja elégíteni azokat a szükségleteit egy embernek, amikre vágyik. A lényeg azon van, hogy mik ezek a szükségletek, és hogy mennyire hajlandó a másik kielégíteni. Ne egy ember után keresgélj, hogy miben lesz más mint a többi, hanem minél többet ismerj meg. Lehet aki számodra szimpatikus, és őt tekintenéd az igazinak, észre sem fog venni téged. Ezért nem jó leragadni egy emberkénél fejben, mert nem veszed észre a többit, és lehet hogy nagyon nagyot esel pofára.(ami nem biztos, de megeshet.)
2017. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon rossz gondolkodásmód, a szükségleteket kiégiteni, ennyi? Egyébként nagyszüleink fiatalkorában gyakori volt hogy ők voltak egymásnak az elsők és utolsók sőt még most is ismerek ilyet akik gimi óta együtt vannak és most már 30 on felül gyerekük van
2017. febr. 4. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, aztán 4 hónapig vártam rá, hogy végre legyen ideje mert közben végig csak azzal etetett, hogy egyébként neki nagyon fontos de nincs ideje semmire. Aztán persze nem lett belőle semmi, azóta is átkozom azt a napot, amikor találkoztam vele.
2017. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, nem azt mondtam, hogy jöjj össze több emberkével és úgy találd meg. Hanem hogy ne ragadj le egy emberkénél fejben, tehát barátkozz többiekkel, vele is, ismerj meg minél több srácot mielőtt döntesz. És ne csak látásból ám, hanem beszélgetve ilyenek. Szükségletek kielégítésébe benne van minden, a szeretet, a törődés, a figyelem, a külsőségek, mindenre amire szükséged van, hogy a partneredben meglegyen. Az hogy ilyen egyszerűen van megfogalmazva ne tévesszen meg. Az hogy igazi-e a szerelem, az csak 10-15 év múlva derül ki, nem abból ahogy meglátod:D
2017. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval válogassak a srácok közül és használjam ki őket?
2017. febr. 4. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké leegyszerűsítem, hogy világos legyen. Baráááátkoooozzz a fiúkkal. Ez nem jelenti azt, hogy átvered őket. Barátkozz össze azzal is akit kinéztél magadnak, meg még többel, és utána dönts, miután sok fiút megismertél nagyon komolyabban, mert akkor fogod tudni, hogy mire is van szükséged, és hogy ezt ki elégíti ki neked.
2017. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer odacsapódtam egy csapat fiúhoz(1 ismerősöm volt ott, a többi ember mind idegen volt), igazából ebből 2 fogott meg igazán, az egyik külsőre azonnal megtetszett, viselkedésileg is cuki volt, a másik azért fogott meg, mert olyan volt mint én, csak fiúban, de eléggé hidegen hagytam, a szemembe se nézett, semmi, csak beszéltünk pár szót. Összejöttem azzal a sráccal, a külsőre bejött, néha mentünk hármasban erre-arra, meg aki hasonlít, azzal sokat beszélgettem facen, tök jól összehaverkodtunk. 4hónap után szakított az akkori párom, kiderült, hogy csak játszotta a jót, persze facen szakított, mert nem volt képe élőben. A másik fiú próbált vele beszélni, hogy ne legyen gyökér, stb, de hát nem jött össze. Egy pár hétig nem találkoztam azzal a fiúval sem, aki olyan mint én, aztán találkoztunk, minden héten egyszer, és kb 3hónap után összejöttünk, kb 1 éve együtt vagyunk, és fogalmam nincs mi van az előző barátommal, soha nem hozom szóba. Lényeg, hogy az elején is éreztem, hogy valahogy ő jó lenne hozzám, mégis elcs*sztem, de happy end lett a vége :D
2017. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!