Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az furcsa ha 19 évesen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa ha 19 évesen nem volt párom, nem csókolóztam stb, vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem...ez egy állapot, vagy helyzet. Meg fog változni, csak rajtad múlik.
2017. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális még én se csináltan ezeket

18/f

2017. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rajtam múlik? Én mindig úgy gondoltam hogy majd "megtalál az igazi", csak várni kell rá.
2017. okt. 24. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Oszinten?

A nemedtol fugg.

Ha ferfi akkor picit furcsa

Ha nő akkor viszont becsuletremelto

2017. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, 1#vel ellentétben.

Az nem normális, hogy ilyen kérdéseid vannak. Tudnod kéne, ezek nem számítanak. Majd lesz lehetőséged. Minden rendben lesz. Leszel te még szerelmes. :)))

2017. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Red... félreértettél. A "nem" a furcsa- nak szólt...😀. Tehát nem furcsa.
2017. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm hogy a "nő" megnevezést használtátok a kislány helyett:D

Miért 'becsületreméltó'?:o Van egy velem kb egyidős, szűz távoli fiú ismerősöm, és szerintem az a tényleg becsületreméltó..

Egyébként igen, vannak az életemben a szexnél fontosabb dolgok is.

2017. okt. 24. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok szűz 18 évesen vesztettem el de én sem vagyok szexmániás. Szerintem nem furcsa csak a mai sztereotípia azt mondogatja hogy gáz (értsd itt a tini mindenttudó és "NAGY" lányokra) de egyébként szerintem egyáltalán nem gáz és sokkal jobb ha egy olyannal veszted el akit szeretsz bár van akinek az egyéjszakás is ad olyan élvezet ezt már embere válogatja. :) 20/F
2017. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én abban hiszek hogy egyetlen igazi van mindenkinek, és egyszer majd jön. Én teljesen a monogámia és a hűség híve vagyok, untig elég lenne egyetlen pasi az életembe, csak az a tökéletes legyen.
2017. okt. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!