Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről? Normális, vagy kicsit furcsa? /F

Figyelt kérdés
Minden lány ismerősömre, aki nem rokon, maszturbáltam már, legalább egyszer.. Normális ez? És lányok, mit gondoltok erről?
2016. nov. 25. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kell valami hobbi..


(nem vagyok lány, sem homár)

2016. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális. Undorító szexmániàs perverz vagy...
2016. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Én rokonra is. Sőt, unokatesómmal "szexeltünk" is úgy, hogy csak a fehérneműink érintkeztek. El is élveztem. Nem nagy ügy, nyugi :)
2016. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hobbiból, és nem is vagyok olyan, akinek mindig csak a szexen jár az esze.. Egyszerűen nem tudom miért, de egy idő után megkívánom, és nem tudok ellenállni..
2016. nov. 25. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is vertem már nem egyszer ki unoka nővéremre, mert valami isteni teste van. Nem tartom gáznak, ha lenne rá esélyem tuti megdugnám.

20/F

2016. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi probléma ezzel a családba egy pár hölgyet megvágnék de kegyetlenül :D
2016. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem para, elég sok fiú ismerősömről fantáziáltam már, még ha nem is kifejezetten vonzódok egyikhez másikhoz azért néha eltöprengek milyen is lehetnek az ágyban...

Nem hiszem, hogy el kellene árulnod nekik, de szerintem nem para :)

L/21

2016. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!