Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy egyre több tini keres "támogatót" manapság?

Figyelt kérdés
10-20 éve ez nem volt téma....

2017. okt. 24. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem támogatót keresnek, hanem férfit. Legalábbis a normálisabb fajta. Manapság a fiatalok körében csak összeesett kis nyeszledek fiúcskak vannak.
2017. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Osztom az előző gondolatmenetét!
2017. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát olyat szerintem nem keresnek aki konkrétan fizet hogy néha legyen szex de az tényleg tetszik nekik hogy valaki sikeres meg határozott férfi és ezáltal van pénze is amit szívesen elkölt a lányra akit szeret
2017. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert a szüleik nem tudják vagy nem hajlandók támogatni a hülye hóbortjaikat, vagy ha már nem iskolába járóak, akkor nincs kedvük napi 8-12 órát dolgozni, mikor heti 1-2 pár órás lakalommal többszörösét meg tudják keresni így
2017. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert az idősebb pasikat sokkal könnyebb megvezetni, alig kell tenni valamit sok pénzért. Régebben kevesebb volt a válás, a középkorú és idősebb,gazdag férfiaknak feleségük és kamasz gyerekeik voltak,a nők is a férfiakra voltak utalva.Most meg simán boldugulnak egyedül a karrieristább nő, azok meg akiknek nem jutott feleség, olyan lányokra költik a pénzüket, akik a lányaik maradhatnak a komoly kapcsolat reméynében,hogy nehogy egyedül maradjanak. Nekem azt is felajánlotta egy idősebb pasi, hogy ha szülök neki egy gyereket egész életemben eltart. Vonzó ajánlat volt, de csak az alberlet+ rezsi fizetést fogadtam el, gyereket korombeli férfitól akarok. Amúgy ha a fiatal gazdag pasik vállalnák hogy pénzzel támogatják a barátnőjüket, már leáldozott volna a támogató bácsiknak, csak hát egy fiatal pasitól már nem olyan könnyű pénzt kicsalni.Lefeketnek aztán egy fagyit sem kapsz tőlük.De az idősebbek örülnek ha szóba áll velük egy lány, így náluk könnyebb érvenyesíteni az akaratunkat, így egyenlőre maradnak ők, amíg tanulok.De komolyra nem kellenek, ha elkezdek melózni 20-on évesek fogok keresni, max.28 éves pasival akarok családot alapítani 24-26 éves korom között.

21/L

2017. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na itt van a baj kedves előttem szóló hogy ilyen szavakat használtál hogy “megvezetni” meg “kicsalni”. Sokkal több fiatalabb támogató lenne ha nem így bánnátok velük.Én is támogatnék fiatal lányt mert megtehetem és csak 34 vagyok. De addig biztos nem amíg nincs semmi tisztelet és csak kasszának nézitek az embert! Attól még hogy odavissza működő szimbiózisról beszélünk attól még nyugodtan lehet hálás a szexen kívül is a lány és néha egy köszi kieshet a száján! Csak azért mert akkor a másik fél is jobban érzi magát nem csak ti!!!
2017. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 20 éve a négyszáz ezres ájfon se volt téma. Valamiből meg kell venni.
2017. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz találni manapság támogató pasit.
2021. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
Egy a szüleik magukat se képesek fent tartani kettő rájöttek h megtudnak élni abból amijük van, mert van rá kereslet akik másképp nem kapnak nőt csak ha fizetnek érte.
2021. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!