Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pisilős dologgal mi a helyzet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisilős dologgal mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Csak nekem van olyan vágyam, hogy egy (persze nem mindegy kicsoda..) a számba pisiljen? Le is írtam a csajnak.. Másoknak is megfordult a fejébe? (fiúk/lányok) 20/F

(jajj és mielőtt kérdeznétek mi volt, nem lepődött meg azon amit írtam)



2017. okt. 23. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt én azt imádom, ha bepisil valami szexi cuccba ... amúgy a csajok szeretik ezt, többen, mint gondolnánk, csak óvatosan bele kell vinni őket...én eddig minden csajommal elértem... persze nem mindegyik élvezte annyira.
2017. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
En nagyon imadom :) 21/L
2017. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Peter KK ***** válasza:
Ez csak Annak nem fordul meg a fejében, akinek 'nincs' fantáziája... Az okokat taglalva két dologra tudok gondolni: 1. Test-hőmérsékletű meleg, tehát kellemes. 2. Az "én is adok magamból...", illetve az "én is kapok belőled..." eufóriája.
2017. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm hozta fel a dolgot. Én nem vagyok odáig érte, de mivel élvezi, ezért hagyom, hogy csinálja rám. De csak fürdés vagy zuhanyzáskor.
2017. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyugi nem csak neked, az én barátnőm is szereti csinálni, és én is élvezem
2017. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és 17/f
2017. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyik barátnőmmel sem volt ilyen, de van egy csaj akit imádok és csak vele tudom elképzelni ezt. 🙂
2017. okt. 24. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!