Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasim szereti es kéri a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim szereti es kéri a feneke igazgatását akkor lehet hogy van benne kis meleg hajlam?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 05:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ÖKLÖZD MEG !
2017. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

A pasival való szex gondoatától is undorodom.

Azt viszont bármikor kipróbálnám, hogy a párom megujjazzon (prosztatamasszázs) vagy egy felcsatolhatóssal kipróbálni vele.

Mondjuk én az orál után is simán lesmároltam eddig is a nőt, fügvetlenül attól hogy a szájába mentem-e el vagy sem, és az sem különösebben érdekelt, hogy lenyelte-e már. Saját testnedvem, minek undorodnék tőle? Amúgy meg szerintem sokkal nagyobb görénység elküldeni fogat mosni a csajt utána.


Szóval aki ezek után melegnek tart, hajrá. Viszont nem is igazán érdekel mások veleménye! Nem mások életét akarom élni, hanem a sajátomat...

2017. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg, csak rájött, hogy így is lehet nagyot durrantani.
2017. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Biszex hajlam mindenképp van benne.Nekem nem kellene egy ilyen pasi.

20/L

2017. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Bizony mondom néktek, aki férfi létére élvezi és szereti, hogy a seggében turkálnak, az b_zi, de minimum biszex.

Persze nincs ezzel baj, csak ne beszéljünk mellé.

2017. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem valószínű. Miért lenne? Az anális izgatás rengeteg pasinak okoz örömet, nem csak a melegeknek.
2017. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!