Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik egyes emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik egyes emberek melegnek azt a férfit aki szereti ha a barátnője ujjazza?

Figyelt kérdés
Nem pasival csinálja. Akkor miért is lenne meleg?
2017. okt. 27. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Mert sok ember számára bu zis, ha egy heteró férfi a saját seggével foglalkozik szexuális értelemben. Sokan úgy vannak vele, hogy egy heteró férfinak a saját segge az szexuálisan tabu.


Meg mert egy heteró férfinak nem azt kellene szeretnie, hogy őbelé dugnak dolgokat, hanem hogy ő dugdosson nőkbe dolgokat. Sok ember fejében a férfi = behatoló a szexben, a nő = befogadó a szexben.


(Csak a kérdésedre a választ írtam meg, nem feltétlenül a saját véleményemet)

2017. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert gyökerek.
2017. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Biztos hogy nem meleg de hogy van benne egy jó adag biszex hajlam (nyilt vagy látens) az is tuti. Nálam is próbálkoztak de nekem semmi élvezetet nem okozott, pedig nem vagyok prüd a szexben.
2017. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Addig amíg minden szex előtt kijelented, hogy "no homo", addig akár 100 pasit is szophatsz, mert úgy már nem meleg.
2017. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha szeretsz érezni valami hosszú, keményet a fenekedben akkor csak idő kérdése mikor fogsz egy igazi forró farkát érezni.
2017. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Mintha én írtam volna a hozzászólásokat:

1.Szerintem egy heteró embernek eszébe nem jut a segglyukával foglalkozni.

2.Előbb-utóbb farok is lesz a seggedben, ha te ezt komolyan kívánod meg vágysz rá.

3.Valahogy nekem nem jut eszembe, nem kívánom és egyszer mikor egy nő rápróbált, le is tiltottam, mert inkább röhejes volt, mint jó.

2017. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert hetero férfi nem vágyik arra, hogy a seggében turkáljanak, azért, bzmeg. A férfi a behatoló. Nem pedig a befogadó.
2017. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!