Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy csináljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Milyen pózban csináljátok a kutya pózt ? mert amennyi nővel voltam mindegyik mást pózt vett fel egyik össze tett lábbal volt egyik szét tett lábbal a másik egyik le hajtotta a fejét és ki tolta a fenekét a másik inkább 2 kézen állt akkor ez most hogy is van?
2017. okt. 27. 16:08
 1/9 A kérdező kommentje:
kézen állást ne szót szerint értsétek:DD
2017. okt. 27. 16:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy kell érteni a "kézenállást"? Így hirtelen most nem tudom elképzelni, leírnád részletesebben?
2017. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kutyapózban van a lány és a 2 kezével támaszkodik így már érted ? valamelyik lány nem szokott támaszkodni a 2 kezével .
2017. okt. 27. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh ezt meg próbálom érthetően leírni.

A fejem és a hasam lent a popsi kinyomva úgy pond pucsítva ki domborítva szoval érted 😅 pici szét van téve a láb mert nekem így kényelmes meg jobban hozzám fér a párom. Nem is tudom elképzelni hogy így ilyen pozca zárva legyen a combon

De nem vagyunk egyformák mindenkinek másképpen kènyelmes.

23N

2017. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem értem :D
2017. okt. 27. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, ahogy az utolsó. Picit széttárt láb és van h támaszkodom a kezeimmel, de van hogy előre borulok teljesen és kinyújtom a kezem szintén előre...nagyon pucsítok közben. Így érzem a legmélyebben Őt:))
2017. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi úgy szoktuk h nem támasztom magam a kezemmel hanem a hasamon fekszem a popsim pedig minél jobban kinyomom és a lábam széles terpeszben van hogy odaférjen :D de volt már h négykézláb álltam kinyomtam a popsim és úgy de az első nekem kényelmesebb mert nem kell tartani magam annyira amikor nagyokat lök
2017. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy lehet összetett lábbal szexelni?
2017. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jó egy " ék " alakú párna, a pocak alá. ;)

Akinek kényelmetlen az irodai széke használ ilyent, gerinctámasznak.

Lehet másra is gondolni irodai szék... :P

2017. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!