Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van most egy GTX 750 TI videó...

Van most egy GTX 750 TI videó kártyám, most fogok beújítani egy GTX 970 xtreme 4GB-ra, viszont nem akarom kidobni az előzőt így valahogy össze lehet őket kötni sli rendszerben vagy hogy a kisebb segítse a nagyobbat?

Figyelt kérdés
Az alaplap támogatja az sli-t, láttam már ilyen konfigot de nem tudom hogy lehetséges ez!

2016. jan. 21. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges! Csakis azonos GPU-val szerelt kártyákat lehet összekötni, de amúgy is 1080p-ben mindenre elegendő az a gtx 970!
2016. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

I recently got a new GTX 970 to replace my 750 Ti. However, rather than get rid of my old 750 Ti, I decided to keep it and use it as a dedicated PPU for processing PhysX. This will allow my new 970 to gain higher framerates and run better graphics and/or higher resolution and still get to keep all of these nice PhysX effects (nearly) cost-free.

ezt írták egy videó teszt alá

https://www.youtube.com/watch?v=qbhmzabzdfA

2016. jan. 21. 13:39
 3/8 HUN_Sector ***** válasza:

Speciel a GTX-ek kompatiblisek egymással, mindegyik Maxwell architektúra és lehetséges az azonos, vagy hasonló gpu-kat összekötni a gtx szérián belül.

Viszont az SLI listában a 750ti nem szerepel: [link]


Szerintem sli hídja sincs neki.


A típusegyezőség radeonnál áll fent igen szigorúan.

2016. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SLI-ben nem lehet, mivel a 750-eseknek nincs SLI hídja, ahogy előttem is írták.
2016. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
750 Ti-n nincs SLI csatlakozó.
2016. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és valahogyan másképp?
2016. jan. 21. 14:58
 7/8 HUN_Sector ***** válasza:

Az SLI-n kívül nincs más lehetőséged.

Add el és a pénzt költsd magadra.

2016. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet! Add el!
2016. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!