Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal egész pici korunk óta ismerjük egymást, de az elmúlt 5 éven sajnos egyszer-kétszer találkoztunk. Tudom róla, hogy szűz, és hogy inkább biszex mint hetero. Azt is elmondta, hogy nem borotválja odalent. Sokszor viccelődök vele, de a lényeg, hogy mi lelkileg is megértjük egymást, és nem csodálkozik, ha pl azt írom neki, hogy szexelnék vele. Viszont rá szeretném venni hogy pettingezzünk. De egyrészt sosem vesz komolyan, másrészt tudom nagyon jól hogy sosem lenne szerelmes belém. mindkettőnk 20 éves

2017. okt. 28. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Friendzone forever.


Sorry bro, sose fog lefeküdni veled

2017. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.
2017. okt. 28. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyok az esélyeid.
2017. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!