Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor mondanak igazat a nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mondanak igazat a nők, amikor idegesek?

Figyelt kérdés
Eleinte amikor, nem szembesülnek mások próbálkozásával, addig képmutatóak. Aztán amikor valaki többet akar kikelnek magukból, mondván hogy nem ronaldorol és van dameról van szó. Amikor az ember vitába megy velük, primitívebbnél primitívebb megjegyzéseket tesznek. Nem adom oda a pi"ám't, nem jövök össze ákárkivel. Tehát neki mindenki senki vagyis akárki, kivétel a sztárok és a gazdagok. Itt a gyakorin is tucat primitív nőt ismertem meg, aki csak a fotelból tud harcolni. Ezért 100 éve még nem így volt. Hogy lehetne eketől bármit is akarna, amikor süt róluk a gyűlölet? Az első kontaktust is a rafinált ajjadékok azért próbálják elfolytani, nehogy próbálkozzon a másik fél. Na ez kinek jó a gazdagokon kívül?
2017. okt. 29. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Előfordul igen hogy méregből ki mondja az ember amit nem igazán akart

23 N

2017. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mikor viselkedik majd normálisan a szép nő? Mikor alkalmazkodik majd és adja oda magát? Szerintem nagyon sokan unják.már a mellészövegelő, fotelharcos, gépbúvár fejét.
2017. okt. 29. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor fog normálisan viselkedni ha elfogadod hogy nem minden nő a te farkadra vágyik, érdekes én is elég válogatós vagyok pasikban csak nekem nem a kockahas meg a göndör szőke fürtök (5 éve van párom ,egyik sincs neki mégis jó a kapcsolat) hanem a belső fontos.
2017. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez csak duma.Önnyugtatás. Eddig se tudtad bebizonyítani az ellenkezőjét. Minden fórumon a szavakkal játszik. Én elfogadok nagyon sok mindent, de a pofátlanságnak is van határa.
2017. okt. 30. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 most mondtam el hogy pont hogy ne ma külsőre mentem pasi választáskor, tudtommal nem csak duma ha 5 éve vagyun kegyütt de nyilván te az internet másik sarkából sokkal jobban értesz a kapcsolatomhoz.

Azért állítod hogy minden nőnek a küllem fontos mert homokba dugod a fejed és nem vagy hajlandó tudomást venni az ellenkezőséről mert akkor be kéne ismerned hogy nem azért nincs nőd mert felszínesek hanem mert belsőleg se érsz semmit.

2017. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!