Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mi az izgató a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi az izgató a masszázsban?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden!
2017. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mi minden?
2017. okt. 29. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi. Utálom a masszázst
2017. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha adom, az, hogy izgat a férfi látványa, az izomzata, hogy hozzáérhetek, hogy hallom az elégedett sóhajait és, hogy ellazíthatom, kényeztethetem őt.


Ha kapom, az erős férfi kezek érintése. Az, hogy ellazít, hogy teljesen átadom magam a mozdulatoknak és végigfut a testemen a bizsergés.

Ha a derekamat, melleimet vagy a popsimat simítja végig, egyszerűen felizgat, nem tehetek róla.

2017. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha akkora kezed van és olyan durva, mint egy péklapát, akkor semmi.

De ha tudsz érzékien, gyengéden, finoman masszírozni, szeretettel hozzáérni egy nőhöz, akkor tulajdonképpen bármit csinálhatsz, a prédád durván fel fog izgulni.

2017. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy intim részeimet is érinti illetve, olyan jó lenne, ahol adott esetben tovább is lehet menni.
2017. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretek masszírozni :) csajoknak szívesen mesélek :) 28F
2017. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha én csinálom, abban a látvány,és az érzés is, ahogy hozzáérek a partnerhez.

ha engem masszíroznak, abban az egész, ahogy érzem magamon az érintéseket,meg egyébként is az egészet szeretem, persze ha olyan a partner, és olyan a masszázs is :)


23/l

2017. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 4-esnél és a 8-asnál az igazság, imádni való egy női testet masszírozni,tele van erogén zónákkal, a férfi persze masszírozás közben elkalandozik erre, arra, ami csak olaj a tűzre. Így a hölgyek ellazulnak és vagy elszunyálnak (ha nagyon nehéz napja volt), vagy sex lesz belőle. :) 45/F
2017. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!