Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első csók és első szex prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók és első szex prostituálttal. Megéri?

Figyelt kérdés
29/F

2017. okt. 30. 11:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
28%

Jesszus.

Ha tudnátok ti pasik, hogy hány nő vár arra, hogy valaki megkuffintsa....

Csak túl nagyok az igények....

Ti meg szórjátok a pénzeteket elhasznált útszéli pillangókra.

Igazságtalan az élet.

2017. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

"Kedves 7. válaszoló! Ehhez nem bátorság kell, hanem vastag bőr és az önkritika teljes hiánya... Amúgy végső elkeseredésemben már én is csinaltam ilyet -mielőtt meglátogattam egy prostit és helyrejött az életem- és ha nem több, de 200/200 csaj így biztosan visszautasított."


>Kedves Válaszoló!


Miért, mi a bajod ezzel a módszerrel? Miért kéne hozzá vastag bőr, és önkritika, kifejtenéd nekem? Szerintem tök jó dolog, hogy beszélsz egy éjszaka alatt kb. 150 nővel, és utána úgy mész haza, hogy 20-30 nő telefonszáma ott van a zsebedben, amiből biztos össze fog jönni egy pár szex. Mi a bajod ezzel? Erkölcstelennek tartod a nők sorozatos megszólítását? Ha igen, akkor sajnálom, mert szerintem jó buli.


Egyébként elmondom neked, hogy nekem is megfordult a fejemben, hogy elmegyek egy prostihoz, de nem akartam, hogy ez történjen. Nem tudom, hogy milyen módon állt helyre az életed, valószínűleg azért, mert benne volt a tudatodban, hogy szexeltél. Ezt értem, csak engem ez nem tudott volna vigasztalni. Mert tudtam volna, hogy nem változtam semmit, mert nem azért jött volna össze a dolog, mert fejlődtem, hanem azért, mert fizettem. [Egy példa: a magyar válogatott sem azért jutott ki az EB-re, mert fejlődött, hanem azért, mert felemelték a létszámot. Amúgy ugyanúgy 3. lett volna, ami egy értelmes selejtezősorozatban semmit nem ér a kijutás szempontjából.]


Én is kaptam visszautasítást, megkockáztatom, hogy többet, mint te, de nem adtam fel. Mert nekem összejött egy csajjal a szex, így nem kellett prostihoz mennem. És sokkal jobb így, hogy "igen, megcsináltam, el tudtam csábítani egy nőt úgy, hogy lefeküdjön velem".


Szóval lehet, hogy neked a prostizás helyretette az életed, de nekem nem tudta volna. De ez van, nem vagyunk egyformák.

2017. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ja még valami:


Sztem félreértetted, amit írtam. Azok a srácok nem "végső elkeseredésükben" csináltak olyat, [ahogy én sem, amikor naponta 10 nőt szólítgattam meg, és még fogok is], hanem azért, hogy gyakorolják a lányokkal való ismerkedést. Ők nem úgy mentek oda, hogy "huh, most csak összejöjjön valaki". Beszéltek minden nővel, leszűrték a tapasztalatot, és többet nem is foglalkoztak az egésszel.


De ez is bizonyítja, hogy súlyos gondok vannak egyesek mentalitásában. A csajozást nem kell olyan komolyan venni, hogy "végső elkeseredésig" fajuljanak a dolgok.


Pl. most van nekem is egy csaj, de ma nem is fogok vele beszélni, hanyagolom. :D Egyesek azt mondanák, ez hülyeség, "foglalkozni kell a nőkkel", sztem ez baromság. Van saját életem, van dolgom, nem a nőktől függök. Ezért van az, hogy amikor majd felkeresem, akkor örülni fog nekem, míg azok a pasik, akik "végső elkeseredésükben", mindent megtennének érte... na azok fognak rosszul járni.


(Előző voltam).

2017. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#1három


Egytértek veled, kivéve abban, hogy az ilyen kimért "játszmázából hanyagolások" jók lennének, mert ez sem jobb, mint a "végső elkeseredettség" dolog.

2017. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
8%

De ha ennyire leszarod, akkor minek vele vesződni? Ha nem is vahy bele szerelmes, stb.?

Egyszerűbb a prosti és nincs baj az egyszerűséggel, a prostizás az egy őszinte dolog, ha megtudom fizetni akkor nem más semmiben mint nagynehezen összeszedni egy lányt, de itt legalább még valogadhatok is mások tapasztalatai és a lány/nő külseje és szexualis ízlése alapján.


Aztán, ha szerelmes leszek vagy kapcsolatot akarok nyílván máshogy csinálom.

2017. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Sokra megy a kérdező a sok nővel, ha egyiknek sem kell.

2017. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
18%
Ez gáz.qrva gáz
2017. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Nem éri meg. Egy vadidegennel, akin ráadásul naponta többen végigmennek? Aki valószínűleg le is néz téged azért, mert nem találsz nőt magadnak? És mindezért még fizetni is?


Inkább derítsd ki, mi a gond, miért nem találsz barátnőt, min kéne változtatnod, és kezdd el a változtatást. Lehet, nem lesz könnyű elsőre, de szépen lassan idővel rendbe szedheted magad!


És ne prostituálthoz menj, aki másra úgyse jó, mint hogy naponta végigmenjenek rajta, mert nem talál ki normális hivatást magának, amivel jól meg tudna élni!

2017. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
50%

Baromság...

Én 27 éves koromig húztam. Próbáltunk már sok helyen csajozni haverral (aki egyébként teljesen oké, rendben van). A 10/10-es szuperszett visszautasítások nagyon jót tesznek az önbizalomnak tényleg. Inkább öngyilkossági hajlamot növelik, és frusztrációt, meg gondolatokat, hogy végigaratod az ecsetfejű köcsö..göket, meg a partiribiket egy kalasnyikovval.


...semmi értelme. Szűzként ilyen korban nem lehet csajozni. Pont. Olyan pszichológiai börtönben van az ember, olyan sebeket ütött már az élet az ilyen férfiakon, hogy esélyük sincs.


Nekem is a prosti segített... Miután elmentem, idővel jöttem csak helyre. Csak egy erős betonalapot építettem a háznak, amit tégláról téglára építettem fel.

A szüzesség egy betegség. Egy stigma. Bár nem lehet megmondani az emberről elsőre, valójában a nők kiszagolják a vén szüzességet...ott motoszkál a levegőben. Érezni a szagodon, látni a járásodon, hallani a remegő beszédeden.... és kiszimatolják. Onnantól véged.

Hebegsz-habogsz és véged. Hányszor jártam így ennyi év alatt.


A láncok leverése után szépen javult a helyzet. Nem rí le rólam ez a mélyenszántó lúzerség. Már sokkal jobb minden.

Ki nem szarja le kivel vesztettem el? Nem kell erről tudnia senkinek sem. Engem se érdekel... és legalább egy igazán jó nő volt, akire ma is úgy gondolok, hogy na ez egy nagyon aranyos lány volt. Kit érdekelnek az érzelmek? Ez egy gyógykezelés, egy ülőfürdő, egy wellness hétvége. Nem az érzelmekről szól...csak a reumás hátadat gyógyítja meg. .D

2017. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
49%

"Pl. most van nekem is egy csaj, de ma nem is fogok vele beszélni, hanyagolom. :D Egyesek azt mondanák, ez hülyeség, "foglalkozni kell a nőkkel", sztem ez baromság. Van saját életem, van dolgom, nem a nőktől függök."


Ez nagyon igaz... Viszont ehhez önbizalom és flegma pimasz határozottság kell. Ezt én csak a prosti óta vagyok képes csinálni. Néha odadobok egy csontot, és ennyi, bizonytalanságban tartani a legjobb őket, ezt imádják :D

Annakelőtte én istennő angyalként kezeltem a nőket, és mindig dominánsan felettem álltak,. főleg szűzként.


Azóta tudok férfiként viselkedni, amióta elvesztettem. Ez nálam mentális stikli volt és kész. Máshogy is alakulhatott volna, de nálam ez volt a gond.

2017. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!