Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első csók és első szex prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók és első szex prostituálttal. Megéri?

Figyelt kérdés
29/F

2017. okt. 30. 11:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Na ja, ez a szüzesség a nők szemében egy daganatos fogyatékosságnak felel meg.
2017. okt. 30. 22:52
 22/28 anonim ***** válasza:

Azért ez nem igaz.


Nem a szüzességgel van gond, hanem hogy keresni kezdik az okot.

Fura vagy, lúzer, problémás, kiállhatatlan, nem való vagy párkapcsolatba, egy nagy önbizalomhiányos gyerek stb... egészen addig amíg ezek valamelyike nem talál. Akkor pedig elmúlhat a nagy szerelem. Hip hop már ki is szeretett. Főleg ha nem tudod hogyan kezeld a kapcsolatot.

2017. okt. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Na nem baj. Majd egy maréknyi Xanax és egy hatalmas pesti prostitúra helyre pakol. :D
2017. okt. 31. 02:15
 24/28 anonim ***** válasza:
27%

Biztos hogy nem smarolnek egy prostival....

Dugni ok de a csókhoz érzelmek is kellenek, én biztos nem mennek egyhez sem....

2017. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%

Jaja Xanaxot bökjed nyugodtan. Elég 0.5 mg attól függ mennyire tolerálod.


Én csak időnként szedem ha felkúrják az agyamat, vagy nagyon izgulok. Azért eltűnt egy 100-as pakk :D de most pl 4 hétig nem ettem, semmi bajom. Nem is ertem hogy lehet erre rászokni.

A lényeg, hogy időnként szabad csak enni, ezt a legújabb kutatások is bizonyítják. Hosszú távon, rendszeresen már fel se szabadna írni.


Így sokkal hatásosabb is... egy dugás előtt betolod és kellemes nyugiban kúrsz egyet, para nélkül.

2017. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 KJUsul ***** válasza:
66%

Méghogy helyrejön egy prostitól.... 49 éves vagyok és szűz de inkább halok meg szűzen, minthogy egy mocskos prostival összefeküdjek... ráadás CSÓK???????? Hányinger. Naponta kb 20 liter spermát nyel, te meg csókolózni akarsz vele?


Blőőőőőőő


Tudod mit? Gyakorlásként kérd meg a szomszédokat, hogy verjék a farkukat a teáskannádba, aztán mosd ki és igyál belőle. Meglátjuk hogy megy....

2017. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
63%

Felőlem azt csinálsz amit akarsz, csak ne osszad a baromságot. Te láthatóan nem tudtad megoldani a problémát, semmit sem tettél a megoldásért igazából.


A véleményed nem érdekel senkit, felesleges volt ideírni.


kérdező, itt sokaknak segített a lakásos lány, első babalépéseket megtenni. Aztán már megy magától. ha ráébredsz mennyire nem nagy szám ez, akkor már érteni fogod. Utána már belejösez, ha élesben kell csinálni.

2017. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én 30-as szűz vagyok, de biztos le fogom tagadni és bekamuzok 4-5 kapcsolatot. Prostit is letagadom. Barátnővel úgyse lesz normális alkalaom elveszteni.

Az összes nő hül*e k**va.


Kapcsolatnál nekem gyerekes nő kizáró ok. Szóba sem állok vele, ha megtudom hogy kölyke van már mástól, mert nem rád fog figyelni, hanem a kölykeire/kölykére én meg apapótlék nem leszek.

2018. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!