Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan enyhítsek a fájdalmon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhítsek a fájdalmon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy már sok ilyen kérdés van, mégpedig onnan,hogy rengeteget olvastam utána. De mégis a segítségeteket kérem. Párommal nehéz az együttlét ugyan is még szűz vagyok és ha megpróbáljuk egyszerűen fáj és nem tudok vele mit csinálni. Már próbáltam ellazulni, ittam egy kis bort,és ő is ellazított minden rendben megy addig amíg nem próbálja betenni. Egy két cm és jelentkezik a feszítő égő fájdalom. Mit kellene tennünk? Kérlek segítsetek. A válaszokat előre is köszönöm. 18/L

2017. okt. 30. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség elvesztése egyeseknél határozottan fájdalmas dolog, másoknál kb mint egy szúnyogcsípés. De ha tényleg olyan elviselhetetlen a fájdalom, javaslom keress fel egy nőgyógyászt, hátha tud megoldást találni a problémádra.
2017. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki egy vibrátorral vagy dildoval csak magadnak hogy azzal megy-e
2017. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleg nedves vagy? Síkosító?
2017. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

A párod ló? Vagy nem tud felizgatni?

Gondolom már annyira tartasz a fájdalomtól, hogy ki se tágulsz, be sem nedvesedsz rendesen.

2017. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csináljátok az előkészületeket: izgasson fel a végletekig, ha szükséges, használjatok síkosítót. A bor is jó ötlet, meg minden DE! Szerintem ez nagyban fejben dől el. Szerintem picit próbáljatok úgy hogy hiába feszít, akkor sem veszi ki, ha megszokod picit, szép lassan, fokozatosan beteszi. Menni fog.

29n

2017. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Síkosítót még nem próbáltunk,de szerintem elég nedves vagyok. Fel tud izgatni.Ha magamnak csinálom ugyan az az eredmény fáj. Nem azt mondom hogy elviselhetetlen poklok kínja,lehet,hogy egyszerűen csak túl kellene esnem rajta.
2017. okt. 31. 09:03
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés, h a szűzhártyád fáj-e, vagy sem?

PRV és mesélek. Exemnél ugyan ez volt.

2017. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nálam ugyanez volt. Kétszer próbáltuk úgy, hogy ő volt felül, úgy nem ment, nagyon fájt, utána én voltam felül, akkor ugyanúgy fájt, feladtam. Legközelebb megint én voltam felül és úgy csináltam, hogy azon az pár centin, ameddig bement, elkezdtem fel-le mozogni és egyszer csak azt vettem észre, hogy már rajta ülök teljesen.

Szerintem próbáld meg így, hátha neked is beválik.

19/L

2017. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!