Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen következményei lennének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lennének, ha kb.3 hétig nem önkielégítek/szexelek?

Figyelt kérdés

Hamarosan lehet, hogy körül leszek metélve és gondoltam addig gyakorlom az önmegtartóztatást, mert egy darabig akkor nem fogom tudni, a műtéti sebek gyógyulása miatt.


2-3 napot simán kibírok, 1-2 nap kihagyás rendszeresen lenni is szokott. Viszont 1 hét már elég nehézkes, 3 hétbe belegondolni is rossz.


2017. nov. 1. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Leesik a farkad és lány leszel....
2017. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyilván teljesen normál esetben én is a falat kaparnám és az emberek valószínűleg nem maradnának meg mellettem. :D Amúgy nő vagyok. :)

Viszont ha egészségügyi okai vannak, akkor teljesen máshogy látod a dolgokat és simán kibírható. Semmi bajod nem lesz. Kezdetben szerintem örülsz majd, ha pisilni tudsz egyáltalán és nem fogsz fájdalmat érezni közben, nemhogy a kielégülésre gondolj...

2017. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Spontán elsülsz. Vagy izgatod a prosztatád és elmész úgy.
2017. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Mondjuk ebben van valami, azért remélem olyan fájdalmas nem lesz a metélés. :) Mert az ingerküszöböm baromi alacsony.


#1 Ha, ha, ha...

2017. nov. 1. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

szűkület miatt lesz a körülmetélés?

egyébként szerintem nem fogsz ezen problémázni abban a helyzetben, simán ki fogod birni.

2017. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 A prosztata izgatást inkább kihagyom...

Spontán "elsülésről" viszont még nem hallottam.


Esetleg éjszakai magömlés amire számítottam, azért spontán elmenni elég kínos lenne, pláne nyílvánosan.

2017. nov. 1. 15:38
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Igen, enyhe szűkületem van, bár még nem biztos, hogy kell a műtét, de lehetséges.
2017. nov. 1. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
belehalsz, b szki...milyen következményei lennének? semmi, majd ott folytatod, ahol abbahagytad.
2017. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!