Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csapból is a szexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csapból is a szexualitás folyik, a nőknek az utcán kint van mindene és ennek ellenére akármit csinál egy átlagos férfi lassan már nem jut kapcsolathoz, szexhez. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy ez így nem igaz. Magadból indulsz ki és valamit rosszul csinálsz.
2017. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs igazad :) ezt gondolom
2017. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz...

Valamit szarul csinálsz...

2017. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinálsz.

Falunk legrobdább pasijának is van csaja

Hamarosan jön a gólya.

Pedig az a csávó pfff szegénykém bottal nem piszkálná meg sok ember. Mégis boldog párkapcsolatban él

2017. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nincs így..
2017. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én halomra kefelem a csajokat pedig nem vok egy adonisz
2017. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamire való csajom van (nekem legalábbis tetszik, más véleménye meg nem érdekel), akkor én most alfahím lennék? Nem is tudtam róla... Nem vagyok kigyúrva, nem vagyok sportos alkat, tök átlagos vagyok, van egy kis hasam, nem vagyok egy adonisz se, nincs tízmilliós sportautóm, sőt, semmilyen autóm nincs. Manapság ez a definíciója az alfahímnek? (Első voltam.)
2017. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...ja igen, és kifejezetten visszahúzódó vagyok, nem vagyok nagydumás. Na?
2017. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Nézd a nőket tárgynak, és menni fog. Én is ott csesztem el fiatalkoromban, hogy úgy kezeltem őket mint a földre szállt angyalokat... Hülyének néztek, aki meg bunkó volt velük és nagypofájú, azokért meg rajongtak. A kulcs: zéró tisztelet!
2017. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Amúgy, ez igaz..
2017. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!