Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el újra?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 4éve vagyunk együtt, de mostanában alábbhagyott szenvedély. A múltkor már azt is mondta nekem, hogy már nem látja bennem azt, akibe beleszeretett... Ez nagyon rosszul esett, mert én még mindig ugyanúgy lángolok érte mint az elején. Mit tehetnék, hogy újra belémszeressen, hogyan csináljam?

Nem vagyok az a típus, aki, ha egy kapcsolat megromlik, eldobom és keresek mást. Én ezt meg szeretném javítani, mert nagyon szeretem Őt! Hol kezdjem, mit csináljak...?


2013. márc. 17. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy közös program, vacsora, mozi, vagy egy séta jót tenne.

Legyél szexi, és vadító.:D

2013. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

peróbálj meg egy kicsit új dolgokat hozni mint a szexben, mint a kapcsolatotok más részében. A legegyszerűbb megoldás ha egy kicsit kipróbáltok spontán dolgokat csinálni.

A szexben és újíthattok esetleg más póz,helyszín,olyan dolgok amik beleférnek számotokra és mindig légy sexis:D

2013. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!