Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés puncit puszilni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés puncit puszilni? Milyen a szaga?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát én nem tudom ti milyen puncikkal találkoztatok eddig, kikérem magamnak hogy sajtszaga van, meg hogy háromnapja napon álló sajt meg ilyesmi. Igényes, rendszeresen tisztálkodó nőkkel kezdjetek, ne egy hajléktalan több hónapja nem fürdöttel!

L/L

2017. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy kozmetikázott, forászolt, műkörmös cica mikor levette a csipkés bugyikáját, elég érdekes "illatok" voltak érezhetőek :) nem kell ehhez hajléktalannak lenni.
2017. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy egészséges, tiszta puncinak ILLATA van! Ha szagos, akkor vagy valamilyen betegségre lehet gyanakodni, de ami gyakoribb, az, az igénytelenség, hogy nincs minden nap megmosva.
2017. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A puncinak illata van!!!!!! Abban az esetben, ha mégse , akkor higiéniai , vagy gombás problémái vannak. Azért azt is furinak tartanám, ha addig nem csokolózna velem a párom, amig fogat nem mostam miután szájjal kényeztettem. Nekem elég életszerűtlen lenne.
2017. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az is hülye aki nyalás után fogat mos!

Nem harapod a pinát, hanem nyalod!

Ergo nyelvet, szájat kell mosni! :D

Ja és a Föld lapos!

-.-

2017. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A bomló vizeletnek halszaga van.

A punci természetes nedve is elkezd bomlani, pár óra után, jellegzetes a szaga, Nem kellemes.

De ha szappanos vízzel frissen (mondjuk félórán-órán belül) meg volt mosva, akkor nincs szaga, se íze, vagy valami kellemes illata van, amit nehéz máshoz hasonlítani.

A farkadnak is lesz szaga pár óra alatt, na az is büdös, sőt, a környezete, az ágyékod, a herezacskód melletti hajlat (ha kicsit is megizzadsz), és a végbeled környéke is.

Ha semmiképpen nincs mód az alapos tisztálkodásra előtte, akkor a nedves papírkendőt ki lehet próbálni, de még inkább azt mondom, hogy hagyjátok ki az orált. A kellemetlen szagok lelombozóak...

2017. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!