Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki próbálta már neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbálta már neten hirdető lánnynál a kakiszexet?

Figyelt kérdés

Ezt a lehetőséget mégis, hogy kell elképzelni?

Van olyan lány elveg aki vállalja, de hozzá tényleg mennek erre vendégek?


2017. nov. 3. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze aláfekszel azt rátol egy kábelt a melledre vagy telibe fossa az arcod szaftos lével.
2017. nov. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező te beteg vagy...
2017. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez a kérdés most komoly? Tényleg van aki erre izgul?! És még a melegeket szidják.
2017. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Létezik ilyen és függetlenül attól, hogy nekem tetszik e vagy nem, ezt, amíg másokat nem veszélyeztetnek, magánügynek tartom, és nem ítélem el.Váljék egészségükre!
2017. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi a hasznos választ!


Többiek! Mégis hol írtam én, hogy engem ez izgat?

2017. nov. 3. 09:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen beszéltem már 40 50 év körüli nőkkel ők vállalják az ilyet
2017. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindíg keresek egyvalakit, lányt, aki élvezi ha megteheti hogy pisil és kakil, akár 69-ezés közben.
2017. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó. Tudnék mutatni, de nem fogok. A véleményem megvan a témárol, de inkább megtartom.


Ahogy fentebb írták. Amíg 4 fal között zajlik magánügy. De engem cseppet sem vonz.

2018. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Hát pedig jól tennéd, priviben megírnád.

Egy biztos, mivel tudom én is 4 fal között tartani az egészet, így 1000%-os lenne részemről a diszkréció, még az is honnan jutottam el hozzá, de mindegy.

Azért mert valakit ez vonz, attól még lehet max. intelligens kultúrált és főleg megbízható ember, neeem ? És nálam különben sem a neten kiteregetésről és kibeszélésről szól az élte, attól a pillanattól kezdve, hogy konkrétan felismerhetősen egyvalaki a téma.


Úgyhogy ha segítesz priviben, ezt előre is köszi.

2018. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Oké, privátban írok egy nőt aki bevállalja neked ezt, sőtt imádja. Természetesen lehet teljes életet élni ezzel a perverzióval.


Az én párom nyitott lenne rá, de én inkább kihagyom.

2018. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!