Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha ti vennétek el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti vennétek el egy 20+os lány szüzességét inkább büszkeséggel, vagy félelemmel töltene el titeket?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem töltene el félelemmel. Mitől féljek?
2017. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
90%

büszkeséggel

és nagy türelemmel,figyelemmel tenném

..

2017. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy büszkeséggel... inkább örömmel, hogy annak, akit mindennél jobban szeretek, én lehetek az első.
2017. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Félelemmel semmiképp? büszkeséggel? talán. egy kicsit.
2017. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem. De klassz lenne.
2017. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom lenne, akkor szeretetet és odaadást éreznék iránta, és nagy türelemmel lennék.


Ha egyéjszakásnak idulna, és ott derülne ki akkor ott befejezném. Nem azért, mert megijednék, hanem mert úgy gondolom, hogy senki se egy egyéjszakás kaland alkalmával szeretné elveszíteni. Úgy vélem később ezt inkább megköszönné a lány, mintsem hogy örökké haraggal gondolna rám.

2017. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Inkább izgalommal töltene el,és próbálnám kihozni a 120%-t. És örülnék,hogy én vagyok a szerencsés,aki utat mutat a szexualitásba.
2017. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A félelmeken már rég túl vagyok.Mivel az élet első felvonása tele van izgalommal,a második az,ahol csak a lényeg számít!!! Inkább büszkeséggel,hogy valaki életét talán jó irányba indíthatom el,amire 1 életen keresztül emlékezhet. Nem kell hozzá több,csak némi emberség.
2017. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi egoista ficko, akik azt hiszik, h egy nönek ök mutatják meg az utat. 😁😂
2017. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
A félem egy rossz szó ide, de én nem kezdenék 20+-os szűzzel. (Mondjuk többet inkább fiatalabbal sem.)
2017. nov. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!