Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg minden más pasi tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden más pasi tudja irányítani az orgazmusát mindíg? A barátnőm mérges mert a szájába élveztem.

Figyelt kérdés

Alapvetően nem rajong az orálért sem (mármint a szopásért, azt szereti ha én nyalom), de megbeszéltük hogy néha csinálja ha nem a szájában megyek el. A múlt hónapban összesen 3x szopott, valamint tegnap is csinálta.

Szóval 4/3 alkalommal nem a szájába élveztem, de tegnap véletlenül hamar, az első 1 percben elélveztem és hát ment a szájába js.

Persze nem ezzel van a gondja annyira, hanem nem hiszi el hogy nem direkt csináltam. Mert szerinte minden férfi jóval előtte érzi...

De azért másokkal is előfordúl néha hasonló, nem?



2017. nov. 3. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

mindig érzem, mikor fogok elélvezni

hogy lehet 4/3 alkalommal nem a szájába élvezni? 3 esetből 4-szer nem oda mentél el?...

2017. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
4 esetből 3 tudtam, s egyszer volt hogy véletlenül a szájába mentem el.
2017. nov. 3. 09:40
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem te érzed,hogy mikor mész el,akkor mégis ki a fene?
2017. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En mindig erzem előtte, nem úgy van az, hogy hopp, egyszer csak úgy előjön minden nélkül..
2017. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Orgazmusom az volt, de nem tudtam késleltetni, mikor éreztem hogy "mindjárt", szinte rögtön elmentem.

Nem ezt hívjáj korai magömlésnek.

De amúgy ez nem jellemző rám, csupán akkor már elég rég nem volt semmi petting, szex

2017. nov. 3. 09:53
 6/13 A kérdező kommentje:
A masodik mondat az előbbi kommentemben az kérdés akart lenni eredetileg...
2017. nov. 3. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A korai magömlés,az nem csak 1-1 alkalommal van.Ha ez lenne nálad,arról már tudnál.Mindenki gyorsabban megy el,ha régebben volt szexuális kapcsolata, természetes,hogy nem bírod annyi ideig,mint egyébként.
2017. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Bár nőként válaszolok neked, de azért van némi tapasztalatom a pasik terén. Volt olyannal is dolgom, aki nagyon hamar elélvezett, olyannal is, aki tovább bírta, idősebbel is, fiatalabbal is, de még soha egy sem volt közte, aki ne érezte volna előtte, hogy el fog élvezni.

Viszont engem abszolút nem zavar, ha a számba megy. Szerintem egy kapcsolatban ebből nem kéne problémát csinálni, csak ehhez nyilván olyan partner kell, akivel egyeznek az igények és összeillenek, nem úgy, mint nálatok.

2017. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Alapvetően nem csinálok olyat, amit a párom nem szeret (és ez kölcsönösen megvan, mégis mindig jól kielégülünk...), de általában az ember azért érzi, hogy mikod fog elmenni.

Viszont igaz, hogy bizonyos esetekben nem mindig sikerül ezt precízen tizedmásodpercre pontosan belőni. Főleg, ha a pasi a szokottnál jobban fel van izgulva, van, hogy rosszul tippeli meg, hogy mikor fog elsülni.

De mondom, nem lenne ilyen probléma, ha nem kényszerítenéd olyasmire, amit nem szeret.

2017. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9. Ugyan nem teljesen egyezznek az igényeink, de annyira nem különböznek, hogy ezt ne tudjam elfogadni. Mindeketten kötöttünk kompromisszumokat...

Viszont tényleg nem direkt csináltam ezt a dolgot, mégha nekem amúgy valóban be is jönne.

Szóval, lehet ez valami sajátos rendelenesség, hogy csak akkor éreztem amikor már jött a cucc.

2017. nov. 3. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!