Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják, hogy a szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a szexuális orientáció az 14-15 évas, vagy akár sokkal később is "valtozhat"?

Figyelt kérdés

Marmint nem változhat, csak akkor válhat elismerté az adott személy pszichéjében, s hogy ami előtte van, az nem komolyan vehető...


Én már 3 éves koromban tudtam, hogy heteró vagyok, nekem már akkor felállt szép nőkre, sőt még fantáziáltam is velük, csak nem úgy ahogyan ma, mivel felvilágosulatlan voltam.


Szerintem aki nem heteró annak ezt mar gyerekkent sejtenie kéne...


Mit gondoltok?



2017. nov. 4. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
3 évesen?Aha... :D
2017. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja... Mi ebben a hihetetlen?
2017. nov. 4. 14:04
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Mit gondolok?

Azt, hogy ha nem is a reinkarnációja, de Háry János közvetlen rokona lehetsz...

3 évesen fantáziálgattál?

És a bölcsiben kicsaptad a brét a pelusból, a dadus meg lecummantott?

2017. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Ezt általában csak azok mondják, akik abban a hitben élnek, hogy a szexuális orientációt meg lehet változtatni, meg aki divatból ez meg az.


Már én is tudtam kb. oviban, hogy a fiúk tetszenek. Akkor még nem szexuális értelemben, de ahogyan egy olyan kissrác "beleszeret" egy kislányba...csak én fiúval. Csak éppen nem voltam tisztában a fogalommal.

2017. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
#3 ilyen jót még sose röhögtem a gyk miatt 😂
2017. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
én nem tudtam eldönteni tini korom elején, hogy melyik nemet szeretem, egy ideig azt hittem, biszex vagy lezbi vagyok, de miután kipróbáltam, rájöttem 16 évesen, hogy igenis heteró vagyok.
2017. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen szerettem bele egy lányba és ez azóta se változott. Elötte meg nem is foglalkoztam az egész szerelwm meg szex üggyel.

20/L/L

2017. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
89%
Oké... Na már most vagy hazudsz vagy elgépélted a 13-mat 3-mmá. Na de válaszul én 12 évesen tudtam hogy a lányokat szeretem... De sosem vettek észre... De ez az én bajom
2017. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

A mutatvány már ott bukik, kérdező, hogy csak 4 éves kortól vannak maradandó emlékeink. Tehát ha valóban vágyakoztál volna is a nők után, akkor sem emlékezhetnél rá.

Hogy az eredeti kérdésre válaszoljak, etológusok szerint a VÉGLEGES szexuális orientáltság 19-22 éves korra alakul ki.

2017. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy 4 volt, csak arra emlékszem, hogy óvoda elején. Én 3 évesen kezdtem oviba járni.

Amúgy az első mozis élményemre is emlékszem, ami kiszámolható hogy 3 éves koromban volt.

Sőt 1-2 képkocka és hangulat még kisebb koromból is van.

2017. nov. 4. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!