Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit tennétek ha a srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek ha a srác akivel kavartok ezt tenné?

Figyelt kérdés
Szóval már túl vagytok néhány randin, be is jönne a srác, normálisnak tűnne.. és meghívna magához, egy laza kis programra, de nem egyedül lenne otthon, hanem a lakótársa is jelen lenne. És a pasi szexuálisan inzultálna benneteket a lakótársa előtt? Majd ha ez nektek nem tetszene, akkor azt találná mondani, hogy a lakótársam előtt ne legyél gátlásos, mert mi mindent megosztunk egymással..

2017. nov. 6. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem pofánvágnám, de kegyetlen módon.
2017. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Hát, járni nem járnék vele, de egy 3asba benne lennék. :D

Ha jó móka, megismételhetjük.

2017. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom megítélni, mert nekem ez tetszene. :D
2017. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Az a “laza kis program” szopást jelent? Vagy mi?
2017. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Úr Isten

Hát tuti Pofán vágnám és mondanám hogy nem vagyok egy kapcarongy amin osztozkodnak. Ezutàn fognám magam és otthagynám

Többet nem találkoznék vele

Udorító nem vagyok tárgy.

Ha cicózni akarnak akkor rendeljenek egy prostit.

23 N

2017. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

laza kis program alatt könnyed délutáni elfoglaltságot gondoltam, akár filmezés, beszélgetés.. amibe benne van egy kis petting oda vissza, persze. :)


Köszi az eddigi válaszokat!

2017. nov. 6. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
áhh igen, a fiúk fantáziája... Megiszunk egy kávét, elmegyünk moziba, hazafele menet megfogjuk egymás kezét, az ajtóban elcsattan az első csók, majd a lakótárssal nyomunk egy hajnalig tartó orgiát... Micsoda első randi.
2017. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem ez a fantáziám.. :)

egy teljesen más dolog miatt gyűjtöm a nők véleményét ezzel a szituációval kapcsolatban!

2017. nov. 6. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha túl vagyunk néhány randin és alakul vmi köztünk, akkor nagyon rosszul esne. Megsértődnék és eljönnék.

Viszont ha nem akarunk egymástól semmit csak kavarunk kicsit, én húznám mindket pasi agyát és simán benne lennék egy hármasban.

2017. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!