Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülgyek! Masszázs órakig vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülgyek! Masszázs órakig vagy rövid aktus?

Figyelt kérdés
Imádom masszírozni a női testet. Olyannyira, hogy sokszor nem is az ígéretes aktus dob fel hanem Inkább az hogy 2 órát tetőtől talpig masszírozom partneremet, csodálva a testét. Hölgyek, Ti is találkoztatok már ilyen pasival. Vagy általában mind az aktusra hajtanak önző módon?

2017. nov. 7. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De a masszázs után is van aktus ugye? Mert én nő vagyok, de én is arra hajtok.
2017. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is imádon a szép női testet órákig simogatni, maszrozni, aztán vagy lesz a végén valami vagy nem! :D
2017. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én nagyon tudnék örülni egy ilyen több órás érzéki masszázsnak. De azért ez nem egy jellemző igény a férfiaknál, hogy megtegyék. Persze azért lehet szex a végén nem haragudnék meg :D
2017. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így ebben a sorrendben.
2017. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Masszázs..

Vagy egy rövid aktus és utána massázs

Masszázs után azért nem jó a szex mert általàban annyira el lazulok hogy mozdulni nem tudok csak elvagyok dölve mint egy krumplis zsák és rendszerint alszok egyet utána .

23 N

2017. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Masszázs és utána 69.
2017. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Masszazs jo sokkaig.😀
2017. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Masszázs után azért nem jó a szex mert általàban annyira el lazulok hogy mozdulni nem tudok csak elvagyok dölve mint egy krumplis zsák és rendszerint alszok egyet utána"


Masszírozni is lehet olyan módszerrel, hogy ne ellazulj, hanem felizgulj tőle. :D

2017. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Masszázs órákig. U imádom.csak ugye egy sima pasi ritkán tud úgy masszírozni mint egy masszőr
2017. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!