Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti megdícsérítek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megdícsérítek a csajotokat, hogy jól orálozik, viszont a szexet miért nem dícséri?

Figyelt kérdés
Engem megdícsért az orálozásért,hogy mennyire jól csinálom. Ha szexelünk utána nem mondd semmit,de mindig elélvez van hogy egy este 2x is. Én lány,ő fiú.

2017. nov. 7. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

mindig megdicsérem, érdekel, neki jó volt-e, s hogy elélvezett-e, mi hiányzott, stb. mert legközelebb is nagy örömet akarok neki.


40/F

2017. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy jól orálozol?! a szexben ettől függetlenül, még lehetsz egy darab fa is. Beszéld meg vele, ne vadidegenektől várd a csodát.
2017. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Akkor az orálban tuti jó vagy.

A konkrét dugás meg lehet már darabos.. Beszélj vele. Puhatolózz nála, hogy elég dögösnek érez-e, vagy érzi e eléggé rajtad, hogy mennyire kívánod szex közben? :)


Az orált lehet azért dicséri, mert látja rajtad, hogy mennyire izgat téged a farka, vagy hogy milyen beleéléssel szopod.. Hidd el sokat számít, ha a pasi látja rajtad, hogy oda vagy a dákóért ;)

2017. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én megszoktam utána köszönni és meg is dicsérem,ez jó szokott esni a lányoknak.Szokott kapni egy puszit a végén a csiklójára.Ez csak olyan megszokás.Mindig elmosolyodik.
2017. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Most ne már, h ducsérgessük meg köszöngessünk. Ez egy tök normális, természetes folyamat egy kapcsolatban.
2017. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, azért, mert az orálnál nyilván te dolgozol, de szex közben azért alapvetően ő.

Lehet, azért, mert az orált tényleg ennyire jól csinálod, szex közben viszont ügyetlen vagy.

Meg lehet egy csomó más oka is. Meg kéne beszélni. Most tényleg, miért nem kérdezel rá egyszer a végén, hogy talán nem volt jó? ;)

2017. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a jó szex alap dolog, a jó orál meg nem.
2017. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!