Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kielégítitek a párotokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kielégítitek a párotokat (kéztel, szájjal. ), akkor ő szokta nektek viszonozni egy következő alkalommal (vagy egyből utána esetleg)?

Figyelt kérdés
Ha nem kaptok viszonzást, az meddig tartható állapot?
2017. nov. 8. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapok viszonzast vagy azonnal lehet par percet pihen es addig csokolgatom de aztan en vagyok soron. Olyan nem volt hogy ne lenne kolcsonos. Ha csak nem random elegitjuk ki egymast. Ha nem szamit ra,nem keri csak lehajolok es oralozok,mert megkivantam es ahhoz van kedvem. Utana azonnal csere lenne de neha szolok neki hogy nem azert csinaltam most hogy engem is kielegitsen. Tudja ezt..de azert ra bir arra hogy viszonozza amibol aztan szex lesz.


Ezt az exeim nem csinaltak meg. Elvartak hogy mindig szo.am le oket reggel delben este de viszonozni nem akartak,mert minden bajuk volt a nyalassal. Ha csinaltak akkor meg sz.ul. Mindketten fiatalok velem egy idosek voltak.


Latszik a kulonbseg. A parom csak 6 evvel idosebb nalam. De fejben minden teren sokkal magasabb szinten van es normalis,intelligens ferfi. Nem ilyen kis takony mint azok. Nem egy eretlen f...z!


L/23

2017. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

8 hónapig voltam egy szűz csajjal aki 1-1 találkozón 1-3x ment el (ez kb elvárás is volt tőle), cserébe ő 8 hónap alatt 3x próbálkozott szájjal :D

elég önző volt, amikor mondtam, hogy szeretném ha nekem is csinálná: "majd később" "most nincs kedvem"


szerencsére már vége vele, szűz is maradt :D keresek inkább majd egy normális csajt akivel lehet komolyan tervezni és szexuális téren is passzolunk


akivel BDSM kapcsolatban voltam ott meg a lány akkor is akarta, ha én nem csináltam neki, ő odaadó volt

2017. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Alap a kölcsönös orál. Nem szopok nyalás nélkűl.

Ha nem akar akkor vagy rá ülök a szájára vagy huzamosabb ideig nem szopom le

De ő minden alkalommal fényesre nyalhatja a kelyhemet és még a segglikamat is.

2017. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig én is csak olyant tapasztaltam, hogy elvárták, de viszonozni nem akarták.
2017. nov. 8. 09:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt olyan lány aki nem viszonozta,betudtam annak hogy még tapasztalatlan és nem meri.Beértem szexel nem szóltam neki,az is jó volt.
2017. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5:

sokan elvárják és viszonozzák is, persze vannak önzőek és odaadóak is ilyen téren, keress olyat aki számodra megfelelő :)

2017. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De 40 vagyok. Rusnya. Leszopom, alszik.
2017. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De egy idő után az ember ráun, nem?

Egyszer-egyszer még oké... és itt szerintem nem számít, hogy szép vagy-e. Mindenkinek jólesik, ha kap.

2017. nov. 8. 09:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk általában egyoldalú a dolog. Szóval nem azonnal kapja a másik, kivéve ha ez az előjáték.

Nem szokta kérni én sem, ha kedvünk van akkor nekiesünk a másiknak. Ennyi. Egyszer ő egyszer én.

27N

2017. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk alap dolog, hogy viszonozzuk...van úgy, hogy nem is azonnal, de "számon tartjuk"...
2017. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!