Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket felizgat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket felizgat, hogy a lányok sokkal gyengébbek, és fizikailag esélytelenek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 20:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező....

Fizikailag esélytelenek? 16 év kung fu, összesen 19 év harcművészet és sokszoros Spartan Race dobogósként mondom, hogy ne általánosítsunk, kérlek szépen.

2017. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy nőnemű vagyok.

(11-es voltam)

2017. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát nem az, hogy konkrétan milyen erős, hanem hogy törékenynek tűnik, vékony, puha, ilyesmi.
2017. nov. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

a BDSM játékok persze kölcsönös megegyezésen alapulnak, vagyis a pasi tudja jól, hogy téged ez izgat, és végül is a kedvedért játssza el, hogy kihasználja a "kiszolgáltatott" helyzetedet.

Ha ilyesmit szeretnél megélni, mindenképpen azzal kezdd, hogy olyan partnert keress, aki tudja és világosan érti, mi a különbség a BDSM és a valóságos erőszak között. Előtte sokat beszélgessetek róla, őszintén és nyíltan. Részletesen tárjátok fel, hogy milyen helyzetek, cselekmények, pózok, eszközök stb férnek bele nálad, és mi túl sok, vagy csak nem izgalmas. Pld csak leszorítson? Ilyesmi csak szex közben/előtt történjen? Fájdalmat is okozhat? Pld fenekeljen is el? Megkötözzön, kibilincseljen? stb stb....

Ha belemész egy ilyen BDSM helyzetbe, legyen biztonsági szód, amire mindenképp le kell állnia. Ez különösen fontos. Ha nem tiszteli ezt a menekülőszót, soha többé nem szabad semmi BDSM játékba belemenni vele, de ugyanúgy veled sem, ha visszaélsz vele és indokolatlanul használod.

2017. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Engem nagyon 😉 34F
2017. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ebből egy szó sem igaz ugyanis kivivták az egyenjogúságúkat és ők kezdtek emancipálódni is!
2017. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
8%

És már a nők dugnak minket mint a példa mutatja:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Vagy épp ez:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Átfordúlt selejtes a világ, nézzük meg a 11-es önbecsülés hiányosat!

Minek? Kinek bizonyít ezzel a marhasággal hogy részt vesz ezen a spártai marhaságon?

Nyílván bizonyítani akar vele de minek? Egy nő sosem lesz fizikailag egyenértékű egy férfival mert anatómiailag a testfelépítésünk nem egyenlő!!

Lehet bizonygatni de a biológiát nem lehet megcáfolni..

2017. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

Kedves #17!

#11 vagyok.

Nem vagyok önbecsülés hiányos.

Senkinek nem akarok bizonyítani semmit.

Engem 13 éves koromban megvertek és megerőszakoltak. Ezután döntöttem úgy, hogy megismerkedem néhány harcművészettel.

A sport pedig drog. Ha egyszer elkedzed, nem tudod abbahagyni.

Sosem leszünk egyenértékűek a férfiakkal? Az evolúció elindult egy számotokra nézve rossz irányba. Csak nézd meg a mai fiatalokat. Úgy öltöznek, mint a lányok, vasággyal együtt sincsenek 40 kiló, izom éppen annyi van rajtuk, hogy ne dőljenek össze.

Talán jobb irány lett volna tőlem, ha hagyom, hogy bárki bármikor a kedvére azt tegyen velem, amit akar? Kösz. De kösz nem.

A sarkamra álltam és tettem, amit tennem kellett, nem pedig pszichológusnál potyogtattam a könnyeimet.

2017. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18: Ez nem evolúció, egyszerűen az elcseszett nevelés hatása. Ha ezek a 40 kilós fiúk elkezdenek sportolni, ugyanolyanok lesznek mint a korábbi generációk tagjai. Az evolúciónak egy minimális változáshoz is sokkal hosszabb időre van szüksége.


Ettől függetlenül tetszik, ha egy nőben van versenyszellem és gratula az eredményeidhez.:)


Férfiként egyébként engem pont az izgat fel, ha a nő nem (sokkal) gyengébb nálam.

2018. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen izgat:)
2018. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!