Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális viselkedés egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés egy 15éves csajtól?

Figyelt kérdés
Szóval kb 6éve voltam 14f és a csaj az osztálytársam volt egyszer kérte hogy suli után kisérjem el a buszhoz de több lett belöle felhivott a házukba amikor a folyosón mentünk mondta hogy csapjak rá a seggére én enyhén rácsaptam ö mondta h. Ne így egy erös csattanósat na az is megvolt aztmondta áhh.utanna megkinalt kajaval szobajaban meg smaroltunk én persze ártatlan fiúcska voltam úgy belezúgtam aztse tudtam hol vagyok majd leültünk az ágyra és az övemet kezdte el kibontogatni viszont több nem lett mert pont hazajött az anyuja gyorsan felálltunk mint ha misem történt volna.utánna még lent egyszer smároltunk aztan haza mentem busszal a szokásosnál nagyobb veszekedés fogadott mért nem voltam orgona órán stb.lényegtelen. na és kb 1héttel ezután én meg egy haverom elmentunk ezzel a csajjal mindkettönket tapizott majd nekem mondta h. Nézd már mi volt az odamentem mondom nincs itt semmi visszanézek smárolnak. 1héttel ezután a csaj mondjuk ki a nevét vanda összeverekedett a petrával mert máté látta petrának a pasiját vandával smárolni. Most kérdezem én vanda normális csaj?
2017. aug. 3. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb 6 éve voltál 14f ?

Most akkor kb 20f.

Mégis mit csináljunk hat éves sztorival?

2017. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval lássuk csak...


Ez 6 éve történt de most kezdett el érdekelni téged.


Elég követhetetlen a sztori mivel az utolsó pár mondtaban behoztál 3 teljesen új nevet.


Egyébként már ne mtökmindegy? :D

2017. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Ennél mocskosabb provokatív kérdést ritkán tudtok kiírni.
2017. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentelek
2017. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDDDDDDD
2017. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ...003 válasza:
Megint képbe jött Vanda ? és még érzel iránta valamit azért kérdezed ?:)
2017. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kőkemény volt ez a nyolcadik osztály, csoda, hogy sikerült kibírnotok.
2017. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem érteni tied sztori.
2017. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gondolom azóta ő is svájcban mosogat
2017. aug. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezen jót nevettem.XD :'D
2017. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!