Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hűséges férfiak, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges férfiak, ha a párotok előállna a hármas szex felvetésével nektek, akkor utána másképp állnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon izgatna,ha úgy szexelhetnék mással,hogy azt a férjem is lássa. Belemennék fordítva is,bevonhatunk lányt is. De amennyiben a férjemnek ez nem tetszik,akkor természetesen nem erőltetem. Ilyenkor viszont máshogy állna hozzám szerintetek? Gyanakodna vagy kiábrándulva? Persze meg lehet beszélni,na de ez pont az a téma,hogy ha felhozom,akkor már nem szívhatom vissza.

24N



2017. nov. 9. 07:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Mi beszéltünk már róla, de ettől nem tekintünk máshogyan a másikra.


Megbeszéltük, hogy izgalmas, jó fantázia, de a házasságunkat csak ezért, hogy ezt kipróbálhassuk, nem tesszük kockára, annyit nem ér.


Egyébként, annyira már csak ismered a férjed, hogy tudd, hogy milyen temperamentumú és, hogy, hogyan állna egy ilyen kérdéshez.


Ha nem tudod, akkor minek házasodtatok össze?

2017. nov. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
24 vagy, és már most ezen jár az eszed? Ti sem lesztek sokáig együtt. Mert ha 40 éves lennél, még megérteném.
2017. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

ha erőltetné szakítanék


régen élből elvetettem volna, talán ha elbeszélgetnék vele és látom értelmét, lehetőségét akkor megfontolom


24F

2017. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Lassmich Ruhe ***** válasza:
83%

Részemről elkezdeném csendesen a háttérben leszervezni a válást, aztán én meg azzal lepném meg.

Elég sok mindent elfogadok, elég messzire el is megyek ha kéri, de a harmadik játékost azt nem viselném el.


Egyébként a kettes válasz szerintem elég lényeglátó.

2017. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem ábrándulnék ki,benne lennék,de ez egyénfüggő,nem lehet tudni a férjed mit szólna.Fokozatosan mond el neki.
2017. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Igen jól látod ez valóban kényes téma!


Én 15 éve vagyok együtt a feleségemmel, de ha ő ezzel állna elő hát bizony mellé nyelném a nyálam.

Elkezdenék gondolkozni azon hogy vajon miért jutott ez eszébe?

Talán rám unt , esetleg ha két pasis felállást akar akkor kevés amit tőlem kap vagy kiváncsi más pasi hogy csinálja esetleg perverz és egyszerre szeretné..?

A nőt akarna harmadiknak akkor meg hogy elkezdett fűtteni mint a kiskályha..?

Szóval ezután már nem tudnék úgy nézni rá mint anno és ez sajnos rányomná a pecsétjét a további kapcsolatunkra mert megtudtam hogy mi jár az eszébe.


F/42

2017. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
En azon nyomba kidobnam. Forditva kepzeld mar maģad a helyebe... ha teged ez nem zavarna.. akkor nem szereted.
2017. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
En meg attol is idegbeteg leszek ha eszembe jut h volt mar mas palival is elottem (1el) 😂 meg ha csak ra nez valaki.. nem h meg elottem keraljank :D.
2017. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Bence_ ***** válasza:

Vele beszélj erről.

Ha ő biztos magában, tudja, hogy ez neked csak szex neki amúgy jó veled, akkor lehet, de ezt csak ő tudja.

Ti kapcsolatotok.

Mi vonz a két pasiban?

2017. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk ez egy teljesen hétköznapi felvetés. :)
2017. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!