Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretek szexről, önkielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek szexről, önkielégítésről beszélni korosztályommal, normális vagyok én?

Figyelt kérdés

Heteró vagyok, 22 éves srác, párkapcsoaltban.

Ennek ellenére az önkielégítés a mindenem (szex mellett persze!), és imádok ezekben a témákban totál kendőzetlenül beszélgetni, ötleteket cserélni, ilyenek.

Normális ez?

Más is van ezzel így?

Főleg korosztályom jelentkezését várom.



2017. nov. 9. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak normális, sok embernek van hobbija. Valakinek a barkácsolás, valakinek a gitározás, autószerelés, neked ez. Bár vannak még jó dolgok az életben a szexualitáson kívül. Én például nem szeretek róla beszélni, csak a barátnômmel, mert szerintem ez leginkább 2 emberre tarozik.:) de ahány ember annyi szokás.

20f

2017. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Az önkielégítésről nincs mit beszélni szerintem. A szexről nagyon sokat beszélgetünk a barátnőimmel.

20l

2017. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Alapvetően lehet nincs mit beszélni róla, de ha fantáziátlan az ember... na... Meg lehet vannak hülye kérdések, amiket amúgy fel sem tennél :D

De mondjuk szex... Utolsó, írj rám, ha válaszolnál pár nőket érintő szexuális kérdésre :D.

2017. nov. 9. 15:48
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is szeretek erről beszélni, korosztálytól függetlenül.

34/N

2017. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szoktam én is 20 f
2017. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, lenne kedved dumálgatni? Ha igen írj, meg kezdheted te a beszélgetést 😁
2017. nov. 9. 17:22
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretek..29n
2017. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szeretnék beszélgetni 19-24 éves fiúkkal lányokkal, lenen jelentkező? :)
2017. nov. 10. 12:35
 9/18 anonim ***** válasza:

A LEGJOBB!!!


És nem csak lányokkal a farkam rángatása közben, persze előbb-utóbb elkezdi az ember, beszélgetni ilyesmiről hanem bárkivel nyíltan és kulturáltan! A kultúrán van a hangsúly, amit ha megtart az ember és nem lesz paraszt, akkor a nők is becsülni fogják hogy valakivel bemocskolhatják úgy a szájukat, hogy mégis tiszták maradnak.

2017. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem akarlak elkeseríteni, de a te korosztályod bár nyitott, de mégis elég gátlásos még az ilyen témákhoz, de az ég áldásos hatásának köszönhetően vannak kedves harmincas hölgyek, akik “lazábbak” ha normálisan bánnak velük!


Jah és én ... 32/F

2017. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!