Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretek szexről, önkielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek szexről, önkielégítésről beszélni korosztályommal, normális vagyok én?

Figyelt kérdés

Heteró vagyok, 22 éves srác, párkapcsoaltban.

Ennek ellenére az önkielégítés a mindenem (szex mellett persze!), és imádok ezekben a témákban totál kendőzetlenül beszélgetni, ötleteket cserélni, ilyenek.

Normális ez?

Más is van ezzel így?

Főleg korosztályom jelentkezését várom.



2017. nov. 9. 15:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ezzel tisztában vagyok ,de amire msot kíváncsi vagyok, ahhoz a korosztályomra van szükség.

2017. nov. 10. 12:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy a köztünk levő hatalmas korkülönbség miatt nem tudok rajtad segíteni! 🙂 De azért tegezhetsz, annyira még nem vagyok öreg ... csak kiváncsi!
2017. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenki arról szeret beszélni, ami éppen a legjobban piszkálja a fantáziáját. Egy 22 éves srácnak minden gondolata a szex körül forog, így teljesen természetes, hogy beszélni is erről szeret a leginkább.
2017. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti. Én is sajnálom, normálisnak tűnsz, dehát ez msot iylen téma :).

Utolsó... ez egy hatalmas igazság :D

2017. nov. 10. 13:04
 15/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, örülök! De mostmár meg fog ölni a kíváncsiság hogy mi lehet az a téma amihez öreg vagyok vagyis jobban vágják a témát a huszonévesek!?
2017. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15 ös engem érdekel egy tapasztaltabb véleménye is

20 f

2017. nov. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked milyen tapasztalataid vannak? Van kedved beszélgetni róla? :)
2017. nov. 30. 08:13
 18/18 anonim ***** válasza:
nem vagyok tapasztalt de beszélgethetünk
2017. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!