Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit próbálhatnék még? (Bővebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit próbálhatnék még? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! 34 éves férfi vagyok, nős, és van egy 5 éves kislányunk. A problémám az, hogy mióta a lányunk megszületett, gyakorlatilag nincs nemi életünk, illetve számomra nem elegendő (havonta vagy két havonta 1 alkalom az átlag). Már rengeteget beszélgettünk erről, és folyomatosan fel is hozom a témát, de azért annyiszor nem, hogy az agyára menjek. Az indok általában az, hogy állandóan fáradt. Külföldön élünk, és a feleségem nem dolgozik, de természetesen elfogadom, hogy a lányunk rengeteg idejét/energiáját leköti/lekötötte, így próbálok annyi dolgot átvállalni tőle, amennyit csak lehet. Ha kell, minden nap én főzöm a vacsorát munka után, a takarítás, bevásárlás, mosás és teregetés sem okoz gondot. Ennek ellenére sem javult a dolog semmit. Már próbáltam mindent, ami csak eszembe jutott - romantikus vacsorától kezdve a közös nyaraláson át (gyerek nélkül) a kreatív szexuális játékokig. Csak emiatt megtanultam például három különféle masszázst, de ezzel sem jutottam sokra. A masszázst ugyan imádja, de szexig valahogy még így sem sikerül eljutni, szóval javulás továbbra sincs. Legutóbb szeptemberben voltunk együtt.

Az lenne a valódi kérdésem, hogy ha bárki itt volt hasonló helyzetben, vagy ne adj' isten ilyen helyzetben van, azok hogyan oldották meg a dolgot, vagy mivel próbálkoztak/próbálkoznak? Talán írnak itt az emberek olyat, amire én még nem gondoltam és esetleg bevállhat.

Nők válasza különösen érdekelne, ha esetleg ők is átestek hasonló dolgon gyermek születése után, mitől változott pozitív irányba a dolog.


Ha esetleg több részletre van szükség, természetesen szívesen válaszolok.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. nov. 9. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én biztos elválném ha nem változtatna.
2017. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vedd át 1 hónapra a gyerek nevelést háztartást. És akkor ki derűl mennyire leszel fáradt kimerült .

Valószínűleg nem is neked kellett éjszakázni a babával amikor kicsi volt.

Gondolom a feleséged már vissza ment dolgozni

A kicsi ovodás

Szoval reggel korán kell reggelit készít a kicsinek utána viszi oviba . Majd munka munka után kicsiért az oviba. Gyors ebéd főzés utána mosogatás takarítás. Ha van annyi szennyes akkor mosás teregetés vasalás. Este vacsi készités fürdetés fektetés. És ha van még ereje igen házaséletet él.

Csinálj mindent pöpecűl egyedűl

De lehet vashiányos a kimerültség miatt ezért fáradékony.

2017. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi. Nem töltött be rendesen.most látom hogy nem dolgozik
2017. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi júnisban voltunk együtt 10 hós a lányunk

Én szeretném párom fáradt.

23 N

2017. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag minden este én főzöm a vacsorát és mint írtam, a takarításból is kiveszem a részem. Régebben sem hagytam magára semmiben, rendszeresen fektettem én a gyereket és keltem is fel hozzá, ha kellett.

Szinte minden esetben, mikor finoman kérdőre vonom, akkor a válasz az, hogy ő kíván engem, de a szexet nem, vagy kiívánja a szexet, de túl fáradt.

2017. nov. 9. 17:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak simán nem akar szexet. Ha még az 1 hetes nyaralás alatt se volt hozzá kedve, akkor semmi esélyed. Lehet a hormonjai megváltoztak és ezért nem kívánja.

Tippjeim:

- Beszéljétek meg, hogy neked több kellene, mondjuk legalább heti 1-2 alkalom. Ha megteszi érted, akkor jó. Ha nem akkor ajánljad fel neki, hogy dokihoz menjetek, ha nem bánja.

- elégítsd ki máshol/másnál az ilyen vágyaid, őt pedig szeresd. Sok nő van aki fordított helyzetben van kapcsolatban.

2017. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Éron91 ***** válasza:
Szerintem nagyon sok mindent megteszel érte ahogy elmondod,de nők hajlamosak főleg szülés után kicsit depibe esni de ez 1év szokott lenni általában. Sok barátom panaszkodott erre az időszakba. Van aki másnál kereste a boldogságot, volt aki kivárt és volt olyan aki így mint te próbált érte tenni. A konkrét beszélgetés mindig segít. Egyenesen akár vacsoránál vagy ha van egy nyugodt órátok mond el neki hogy mik az igényeid és hogy mit kéne tenned hogy ez nála is változzon. Ha nem tud rá választ adni kérdezd meg hogy szeretné ezt megoldani és ha úgy van vesd fel az ötletet hogy akkor ezt te megoldod másnál ha neki erre nincs szüksége. Elmondhatnád mondjuk neki előtte hogy te vele szeretnél szexelni mennyire csinos még ígyis mennyire szereted hogy a gyermeketeket a világra hozta és ő a legcsodálatosabb nő számodra. Sokan elfelejtik hogy ilyenkor bárhogy is néz ki a nő szarul érzi magát és nem elégedett önmagával. Extrán kell dícsérni és bókolni nekik. Apró kis meglepetések ajándékok. Pl a massázs jó én pl a volt párommal amikor ha nem is ekkora meg ilyen problémáink voltak,de az én szexuális étvágyam nagyobb volt egy időben akkor a masszázs által fel tudtam őt is húzni arra a szintre. Majdnem minden este megmaszíroztam amit ő élvezett és el tudott lazulni annyira meg fel tudtam húzni annyira hogy megkívánja a szexet meg engem is esetleg egy fáradt nap után is. Mindenképp őt kell megkérdezni és ha nem tud vagy nem akar rá válaszolni akkor keményen kell ezt megbeszélni mert sokan emiatt keresik máshol a megoldást utána pedig a nő kiborul meg parádé van. Szerintem az a legegyenesebb ha megbeszélitek és akkor nincs vita. Remélem sikerül :)
2017. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ez most már 5 éve tart. Az első fél-1 évben nem is estem igazán kétségbe. Elfogadtam, hogy a szülés után nem megy és nagyon fáradt a kicsi miatt

A bókolásokkal nincs gond, az megy :) Folyamatosan próbálkozok és időről időre igyekszem megteremteni a lehetőséget is, hogy csak kettesben legyünk. Már számtalanszor beszéltünk is erről - volt, hogy nyugodtan, volt, hogy veszekedtünk. Ha felvetném, hogy akkor esetleg keresek valaki mást, biztosan el akarna válni.

Igazából már gondolkodtam rajta, hogy esetleg találok mást, de nem hiszem, hogy ez lenne a megfelelő választás. Egyrészt nem hiszem, hogy találnék bárkit is (nem igazán van erre fórum és szövegnek sem igazán jön be, hogy "helló, nős vagyok, de a feleségem már 5 éve nem akar szexelni, neked nem lenne kedved hozzá? :D), másrészt kicsit igazságtalannak is érezném úgy, hogy úgy érzem nem tettem meg mindent. Ezért is tettem fel ezt a kérdést. Hátha van valami amit még nem próbáltam.

2017. nov. 9. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet bunkó leszek, de....nem lehet 3.fél a.dologban?

Nekünk egy 7 hós rossz alvó haramiánk van, hulla vagyok, de kívánom a férjemet, a legfáradtabb időszakokban is heti 1x.2x együtt vagyunk. Mondjuk én ezt is keveslem.29N 31F

2017. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagy bunkó :) Én is gondoltam már rá, de valahogy nem érzem/hiszem, hogy bárkije is lenne. Nekiszegeztem már ezt a kérdést is, de természetesen tagadta. Ez persze nem jelent semmit, ha valaki meg akarja csalni a másikat, az nyílván talál rá lehetőséget és időt is. Ha tudnám, hogy megcsalt, legalább el tudnék indulni valamilyen irányba. Lenne támpont.
2017. nov. 10. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!