Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez normális létezik olyan...

Ez normális létezik olyan csoport ahol meg próbálhatnék nyitni az emberek felé persze ezen kívül?

Figyelt kérdés

Üdv! Én egy olyan srác vagyok aki nagyon kellemetlenül érzi magát társaságban sőt szinte fél az emberektől. A lányokkal pedig úgy vagyok hogy rettegek tőlük, beszélni nem tudok a közelükben. Egy nagydarab eléggé béna, nem túl okos és nem túl gazdag srác vagyok. Hasonlítok a pláza ászában Kevin Jamesre önbizalom és jó tulajdonságok nélkül vagy a bérhaverokból a fő szereplőre.



Vagy esetleg van olyan lány aki bírna 1 ilyen fiút aki

érzékeny is ráadás.

Mondjuk kötve hiszem.Ja és kicsi lusta is vagyok.


2015. júl. 12. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gond: lustasagod. Ha ezen felulkerekednel, az osszes tobbit legyozhetned. Ha lenne onbizalmad,az segitene rajtad!!
2015. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
^Sokan vagyunk így, nem is hinnéd:(
2015. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jehova Tanui
2015. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem a legnagyobb baj, hogy te ilyennek látod magad. És beskatulyázod magad ebbe a szerepbe. "Nem mert nekem ez úgyse sikerül!" és nem is fog.


Az hogy nagydarab vagy, még nem feltétlenül probléma (én pl bírom a nagyobb darab srácokat... persze itt most nem a "kövérekről" beszélek). A pénz nem minden, és a közhiedelemmel ellentétben a csajok nem csak arra gerjednek. A nem túl okos is szubiektív. Nem vagy ötös matekból vagy mi? És ez sem minden. Vannak nagyon kedves, jóindulatú és szimpatikus emberek akik nem atomfizikusok (lásd Forest Gump).Az érzékenység meg cuki :)


DE!!!

A lustaság az baj! Meg a félelem is! Mert ezeket te magyarázod be magadnak. És ezeken tudsz változtatni! Meg bármi máson is egyébként ha tényleg akarod.

Szóval fel a fejjel!!!!!


Ja egyébként a fő kérdésre válaszolva, nem tudok ilyen csoportot... Azt javaslom keress valami csapatsportot, vagy extrémsportot. Mert ez az önbizalmon, a nagydarabságon a bénaságon és a lustaságon is sokat segít! Ja és persze társaságban vagy.


17/l voltam

2015. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kezdj el gyúrni! :) ha félsz, akkor elsőnek csak otthon. Hatalmas mennyiségű önbizalmat ad, mikor érzed, vagy látod, hogy nem hiába dolgoztál saját magadon. ezzel folyamatosan szerezhetsz még több motivációt, hogy olyat csinálj, amit szeretsz, a lustaságod is csökken. Ha ilyen csoportokba akarsz menni, ott csak mindenki elsírja a saját hatalmas problémáját, ahol téged is simán beskatulyáznak egy életképtelen senkinek. Te viszont nem akarsz olyan lenni. A nagyobb önbizalomtól könnyebben barátkozol mindenkivel, hisz nem fogsz tudatalatt félni a visszautasítástól és a csalódástól. Laza leszel, lendületes, ugyanolyan, mint amilyennek a többi embert látod. SOK SIKERT!

Egyébként jó film a pláza ásza? Ha már a gondozoo-n, sem tudtam röhögni, akkor ezen fogok tudni?

2015. júl. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!