Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi szerintetek a maximális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szerintetek a maximális elfogadható szexuális partnerek száma a férfiaknál, illetve a nőknél?

Figyelt kérdés
Férfiakat is, nőket is kérdezem. Mennyi szerintetek annyi szexuális partnernek a száma, amit ti még elfogadhatónak, normálisnak tartotok a nőknél? És a férfiaknál? Mennyi az annyi, ami fölött a nő már r****nc, a férfi pedig már túlságosan is szoknyapecér?

2017. nov. 9. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Így van 1-es vagyok a sok partneres figura. Lehet valaki egyszer fekszik össze valakivel és elkap valamit valaki meg rengeteggel, de soha semmit, nem esztelenül kell csinálni ennyi a titka, ha a partner úgy szeretné, akkor le kell állítani (gondolok itt hirtelen ötlettől jött gumi nélküli szexre egy vad idegennel és hasonlók, jó nem álszentkedek, mert nekem is volt ilyen még nagyon fiatal koromban, hogy felelőtlenül gumi nélkül megdugtam vadidegent többször is előfordult, de nekem szerencsém volt, hogy nem kaptam el végzetes fertőzést, lehet másnak nem lenne ilyen szerencséje egy idegen partnerrel, már ilyent nem csinálok nagyon régóta, hogy felelőtlenül belemennék ilyenbe, felnőttem és ha más nem akar magára vigyázni, hát én vigyázok helyette is és megmondom neki, hogy soha ne tegye gumi nélkül egy vadidegennel, akit akkor lát először) Nagy hódításaim során , egyetlen egyszer kaptam el gombát egy csajtól a sok partnerem alatt, de az durva volt 1 hétig kenegethettem a hajlataimat , mert úgy viszketett, mint a fene, ha vakartam még jobban viszketett :D
2017. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10: Persze, nyilván egy partnertől is simán el lehet kapni mindenféle nyavalyát. De sok ember között mégis nagyobb eséllyel van fertőzött. De nem feltétlenül van köztük egyenes arányosság, ebben igazad van. Meg aztán vannak olyan betegségek, amik ellen még óvszerrel se lehet nagyon védekezni. De ha van eszed, akkor a súlyos nemibetegségeket meg tudod azért úszni.


11: Igen, a józan ész kulcsfontosságú :D Örülj, hogy nem kaptál még ilyen nyavalyákat :D. Igazad van, a védekezés nagyon fontos. Meg amúgy az is hatékony, ha elküldöd a partneredet meg te is elmész STD-szűrésre (jó mondjuk egyéjszakás kalandot nyilván nem úgy kezd az ember, hogy "hát te nagyon szexi vagy, akarok veled dugni, ja, de előbb menjünk má' el a kórházba" :D

2017. nov. 11. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!