Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szex?

Figyelt kérdés
A párommal már egy hónapja vagyunk együtt, ebből már négyszer aludtunk együtt. Még nem volt szex, de nemis nagyon kezdeményezte. Az első alkalommal próbált ott lenn simogatni,de olyan volt, mintha nemis ért volna oda, mint aki nem mer hozzámérni, aztán ruhában megpróbált hozzámdörgölőzni ott is, de az is nagyon furi volt. Én kívánom őt nagyon, és érzem rajt, hogy ő is engem, de valami mégsem stimmel. Egyébként szeretjük egymást, mindent megtesz értem, stb. Kicsit furcsa nekem, hogy nem mer odanyúlni, vagy a bugyimba, és stb. Talán ha én nyúlnék az ő gatyájába, az nyomulás lenne, inkább ne én kezdeményezzek? Ő 28/f, én pedig 24/l.
2017. nov. 9. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj te, nem nyomulás az, talán csak egy kis kezdő lökés kell neki, mert nem egyértelműek neki a jeleid. Ha úgy sem lesz szex, akkor ott gondok vannak, amiről érdemes volna beszélnetek. Már ha tényleg vele akarsz lenni :) de szerintem ha a bugyidba teszed a kezét ott már sínen lesztek :)
2017. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet félénk nincs ezzel baj, addig míg nem betegesen félénk... én ennél nyomulósabb vagyok már az első randin külön életre kel a kezem és nyúlkál mindenfelé :D


Nyugodtan kezdeményezz, ha még akkor is megijed vagy visszautasítja, akkor már lehetnek bajok is amiket eddig rejtegetett , de akkor kérdezz azonnal, miért van ez? Azonnal derüljön ki ott a dolog! Ha azt mondja most fáj a fejem vagy menstruálok, akkor felejtsd el a faszit.

2017. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen még sosem történt velem, pedig volt már pár párkapcsolatom és egyalkalmas is, de mindig tudtuk, hogy akarjuk vagy hogy mikor akarjuk... Csók, simogatás, ölelkezés az mindig van, de érzem, hogy kívánom őt, és többet akarok, rajta is érzem, de valahogy olyan, mintha félne valamitől, valami visszatartaná attól, hogy továbbmenjen... :( Nem akarom elrontani, meg azt sem, hogy azt érezze, hogy nem elég férfias, vagy bármi ilyen butaság.
2017. nov. 9. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Nőj fel. :)

Hajrá.

2017. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert fatökű,halvérű pasit fogtál ki.
2017. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy még szűz?
2017. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem áll fel neki vagy bennem is felmerült, hogy még szűz.

Én a helyedben bepróbálkoznék, aztán kiderül. Nem hinném, hogy visszautasítana.

29N

2017. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet fél, hogy tul nyomulosnak gondolnad, vagy nem tul sok tapasztalata van ilyen teren, lehet te vagy neki az elsö. Kezdemenyezz akkor te.:)
2017. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!