Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell a mai lányoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a mai lányoknak?

Figyelt kérdés

A mai lányokat tényleg csak a mediterrán, barna hajú, barna szemű pasik vonzzák? Annyira frusztrál, hogy társaságban sosem vesznek észre, pedig normális srác vagyok. A társkeresőkön már egy éve probálkozom, de válaszra sem méltatnak. 182/84 izmosan vékony, világosbarna haj, zöld szem. Nem vagyok csúnya, nem vagyok aránytalan testalkatú, csak nem hasonlítok a videoklippekben szereplő latin macsókhoz. Képtelen vagyok összejönni egy lánnyal, pedig nem görcsölök, nem izgulok, teljesen lazán fogom fel. Ja, és teljesen átlagos lányokhoz vonzódom, a cicababák nem az eseteim, ugyanis komoly, érzelmeken alapuló kapcsolatot szeretnék. Mit tehetnék még???

21/F.



2017. nov. 10. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Pénz,luxus autó,sportos mediterrán pasi!
2017. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos pontosan ezt tapasztalom én is. Már egy átlag lánynak is 3 szinttel magasabb kategóriájú pasi kell.
2017. nov. 10. 17:19
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Az a gond, hogy a nők MAI generációja selejt, max dugásra alkalmasak (már amelyik). Komoly kapcsolatra alkalmatlanok, főzni nem tudnak, voltaképp semmi hasznuk.
2017. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Mi kell nekik? Pénz meg fa* sz
2017. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3


Szerencsére, mindig akad azért 1-2 kivétel, aki tud főzni és anyának való, értelmes is és még munkája is van és nem egy plázából szabadult, díszpapagáj.


De, sajnos nagyon nagy igazság van abban, amit írtál.

2017. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ mennyi idős :


13-17: Kockahas, az aktuális divatnak megfelelő öltözék és haj.


17-20: Ugyanaz mint az első csak autóval.


20-24: Az első kettő plusz pénz és saját lakás/albérlet


24-30: Ha nem sikerült megtalálni az előzőeket akkor még reménykedik és inkább él szingliként néha megdugatja magát ilyenekkel annak reményében hátha kelleni fog nekik hosszútváon is.


30-végtelen: Olyan férfi akinek még feláll.

2017. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk pont azért nem értem a női siránkozást, hogy "hol vannak a normális férfiak"?! Én csak a saját nevemben kérdeztem, de sok barátom ugyanígy egyedül van, viszont a díszpapagájok az olcsó csajozós dumájukkal meg viszik a lányokat. Jééézusom! Mi a vonzó a mai nőknek a bárgyúan vigyorgó, "jó a segged" szövegű nyomulós, szolizott konditermes-tápos majmokon. aztán meg jönnek azzal, hogy átvert a szemét, és minden férfi egy köcsög. A normális férfiak meg csak pilláznak, labdába nem rúgnak, mert már akkorák az elvárások hogy az na. Az érzelmi és a szellemi elvárások meg a béka s*gge alatt. Néha már azt gondolom jobb is egyedül, mint egy egy kétlábon járó női elvárás hegyekkel.
2017. nov. 10. 17:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor örülök, hogy aszex vagyok.. Azt, hogy a "mai" lányoknak mi kell azt nem tudom(, nekem esztétikailag a mediterrán típusu emberek annyira nem tetszenek). De ez az állandó nyavajgás mindkét nem részéről kezd már nagyon idegesítő lenni: "Miért nincsenek rendes férfiak/nők?"; "Miért minden pasi csak szexet akar?"; "Miért minden csajnak a bunkók kellenek, nem a normális férfiak?". Több opció is lehetséges:

1. Talán mégis rossz helyen keresel és azért kapsz mindig kosarat.

2. Talá mégsem vagy olyan jó mint gondolod pl.: taszító személyiségjegy amit te nem veszel észre, de más menekül miatta.

3. A leg valószínübb: nincs szerencséd, nem te tehetsz róla, nem is az ellenkező nem. Egyszerűen csak nem jön össze, van ilyen.

2017. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biszibaszbasszameg! Ez persze nem akad fönn a "trágárság" szűrőn mi?
2017. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lóvé meg faaaaasz
2017. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!