Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell a mai lányoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a mai lányoknak?

Figyelt kérdés

A mai lányokat tényleg csak a mediterrán, barna hajú, barna szemű pasik vonzzák? Annyira frusztrál, hogy társaságban sosem vesznek észre, pedig normális srác vagyok. A társkeresőkön már egy éve probálkozom, de válaszra sem méltatnak. 182/84 izmosan vékony, világosbarna haj, zöld szem. Nem vagyok csúnya, nem vagyok aránytalan testalkatú, csak nem hasonlítok a videoklippekben szereplő latin macsókhoz. Képtelen vagyok összejönni egy lánnyal, pedig nem görcsölök, nem izgulok, teljesen lazán fogom fel. Ja, és teljesen átlagos lányokhoz vonzódom, a cicababák nem az eseteim, ugyanis komoly, érzelmeken alapuló kapcsolatot szeretnék. Mit tehetnék még???

21/F.



2017. nov. 10. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
$$$$ Semmi más 😂😂😭😭
2017. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért had mondjak ellenpéldát

14 éves koromtól tudok sütni főzni 15 éves koromtól dolgozok amíg otthon laktam nagyüleim földjein turtam a sarat.

Utána fősuli egyetem mellett gyári melo hol 8 hol 12 órában

Van párom és családom

A pàromak nincs atuja nincs jogsija (most tanulja) nics lakása albérletben lakunk

És nem keres 200 ezret. De boldogok vagyunk.

23 N

2017. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért nem figyeltem
2017. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Komoly, érzelmeken alapuló kapcsolat...Hmm

Hát figyelj engem erre lasszóval se lehetne rávenni, 19 éves vagyok, lassan 20 tehát nem sokkal vagy öregebb...

Én hanyagolom a csajozást, tanulok inkább, hogy legyen majd pénzem és úgy éljek, ahogy jólesik, megtehessem ami jólesik. Szerintem hülyeség ezen pörögni 21 évesen... Egy egy éjszakás kaland meg simán összejön, még akkor is, ha nem vagy olasz maffiózó kinézetű macsó. Persze beöltözhetsz úgy... Zselé a hajba, rambo napszemüveg, valami olcsó fosszínű ing, felső pár gomb kigombolva, gallér felfelé állítva, hajszálvékony aranylánc a nyakba, rolex óra, pár gyűrű, lacoste cipő, vasalt bársonygatya...Ennyi. Meg egy kis barnítókrém és 100 fekvő mielőtt bemész a diszkóba, csak ne izzadj le, de ha jól befújod magad akkor mind1.

2017. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!